« 1Moj 29:26  29:27 1Moj 29:28 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPNapełni tydzień dni tej to swaby, a potem ci tę to dam ❬...❭, gdyż mi to będziesz służyć siedm lat ❬...❭”
2.WUJEK.1923Wypełnij tydzień dni tego złączenia: a dam ci i tę drugą za pracą, którą mi będziesz służył drugie siedm lat.
3.GDAŃSKA.1881Wytrwaj z tą tydzień, a dam ci i tę za służbę, którą mi będziesz służył jeszcze drugie siedem lat.
4.GDAŃSKA.2017Dopełnij jej tydzień, a dam ci i tę za służbę, którą mi odsłużysz drugie siedem lat.
5.NEUFELD.1863Dopełnij tydzień téj, i damy ci także i tę, za służbę, którą pełnić będziesz u mnie jeszcze siedm drugich lat.
6.CYLKOWDopełnij tydzień tej, a damy ci i tę drugą, za służbę, którą pełnić będziesz u mnie jeszcze siedm lat innych.
7.KRUSZYŃSKIWypełnij tydzień z tą, a dam ci również tamtą za służbę, którą spełnisz u mnie jeszcze przez siedm lat następnych ".
8.MIESESDopełnij tygodnia tej, a dam ci również tamtą – za służbę, którą będziesz pełnił u mnie przez jeszcze siedem innych lat”.
9.SPITZER.1937Wypełnij tydzień (weselny) z tą a dam ci także tę za służbę, którą pełnić będziesz u mnie jeszcze siedem lat następnych.
10.TYSIĄCL.WYD5Bądź przez tydzień z tą, a potem dam ci drugą, za którą jednak będziesz u mnie służył jeszcze siedem następnych lat.
11.BRYTYJKASpędź ten tydzień weselny, a dam ci i tamtą w zamian za służbę, którą odbędziesz u mnie jeszcze przez drugie siedem lat.
12.POZNAŃSKAŻyj z tą przez tydzień, a dam ci także i tamtą w zamian za pracę, którą będziesz wykonywał u mnie jeszcze przez dalsze siedem lat.
13.WARSZ.PRASKAJeśli z tą pozostaniesz przez tydzień, a potem przez następne siedem lat będziesz mi służył, to i tę drugą moją córkę otrzymasz za żonę.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dopełnij jej tydzień, a za służbę, którą będziesz pełnił u mnie jeszcze przez siedem lat, damy ci także tą drugą.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITCiesz się nią do końca tygodnia, a potem damy ci Rachelę - za służbę, którą odbędziesz u mnie przez kolejnych siedem lat.