« 1Moj 29:29  29:30 1Moj 29:31 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA tak jimie żędać swaby i pocznie poślednią więcej miłować niże pirwą, i służył jemu drugich siedm lat.
2.WUJEK.1923I tak dostąpiwszy pożądanego wesela, miłość wtóréj przekładał nad pierwszą, służąc u niego drugie siedm lat.
3.GDAŃSKA.1881Tedy też wszedł Jakób do Racheli, i miłował Rachelę bardziej niż Liję, a służył mu jeszcze drugie siedem lat.
4.GDAŃSKA.2017Wtedy Jakub obcował też z Rachelą i kochał Rachelę bardziej niż Leę, i służył mu jeszcze drugie siedem lat.
5.NEUFELD.1863I poszedł także do Rachel i kochał także Rachelę, bardziéj niż Leah, i służył u niego jeszcze drugie siedm lat.
6.CYLKOWI poszedł też do Racheli, i kochał Rachelę bardziej, niż Leę; i służył u niego jeszcze siedm lat innych.
7.KRUSZYŃSKIWszedł Jakób również do Racheli i kochał Rachelę więcej, aniżeli Liję, i służył mu jeszcze siedm lat następnych.
8.MIESESOn przystąpił też i do Racheli, a on miłował też Rachelę więcej, aniżeli Leę, – i służył jemu jeszcze siedem innych lat.
9.SPITZER.1937I poszedł także do Racheli i kochał Rachelę więcej, niż Leę; i służył u niego jeszcze siedem lat następnych.
10.TYSIĄCL.WYD5Jakub więc zbliżył się do Racheli i kochał ją bardziej niż Leę. I pozostał na służbie u Labana przez siedem następnych lat.
11.BRYTYJKAPotem obcował także z Rachelą, a kochał Rachelę bardziej niż Leę, i służył u niego jeszcze drugie siedem lat.
12.POZNAŃSKA[Jakub] współżył więc też z Rachelą, którą kochał bardziej niż Leę. I tak służył mu jeszcze przez dalsze siedem lat.
13.WARSZ.PRASKAJakub zbliżył się do Racheli i darzył ją zawsze miłością większą niż Leę. [Ale] pozostał jeszcze przez siedem lat na służbie u Labana.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem wszedł też do Racheli, i bardziej kochał Rachelę niż Leę. I służył u niego jeszcze siedem dalszych lat.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITJakub połączył się więc także z Rachelą. Kochał ją bardziej niż Leę - i służył u Labana kolejnych siedem lat.