« 1Moj 29:32  29:33 1Moj 29:34 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I zasię poczęła i porodziła syna i rzekła: Iż usłyszał Pan, żem pogardzona, dał mi téż i tego, i nazwała imię jego Symeon.
2.GDAŃSKA.1881I zasię poczęła, i porodziła syna, a rzekła: Zaiste usłyszał Pan, żem ja była w nienawiści, przetoż dał mi też i tego; i nazwała imię jego Symeon.
3.GDAŃSKA.2017Gdy znów poczęła i urodziła syna, powiedziała: PAN usłyszał, że byłam znienawidzona. Dlatego dał mi także tego syna. I nadała mu imię Symeon.
4.NEUFELD.1863I poczęła znowu i porodziła syna i rzekła: bo zrozumiał Wiekuisty, że jestem nienawidzoną i dał mi i tego, i nazwała imię jego Szymeon.
5.CYLKOWI poczęła znowu, i urodziła syna, i rzekła: "Ponieważ usłyszał Wiekuisty, że nienawidzoną byłam, dał mi i tego;" i nazwała imię jego: Szymeon.
6.KRUSZYŃSKIPoczęła jeszcze i porodziła syna, mówiąc: "Usłyszał Bóg, że jestem znienawidzona i dał mi również tego, i dała mu imię Symeon".
7.MIESESOna poczęła znowu, urodziła syna i rzekła: „Ponieważ Wiekuisty słyszał [szama], iż jestem nielubiana, więc dał mi i tego”, [dlatego] nazwała go Szymonem [Sim’on].
8.SPITZER.1937I poczęła znów i urodziła syna i rzekła: – Ponieważ usłyszał Wiekuisty, że znienawidzona byłam, dał mi także tego, i nazwała imię jego Szymeon.
9.TYSIĄCL.WYD5A gdy znów poczęła i urodziła syna, rzekła: Usłyszał Pan, że zostałam odsunięta, i dał mi jeszcze to dziecko; nazwała więc je Symeon.
10.BRYTYJKAI znów poczęła, i urodziła syna, i rzekła: Usłyszał Pan, że byłam w niełasce, dlatego dał mi i tego; i nazwała go Symeon.
11.POZNAŃSKAPotem znowu poczęła i urodziła syna. Wtedy rzekła: "Jahwe wysłuchał mnie, bo zostałam odsunięta; dał mi także i tego [syna]". Nadała mu więc imię Symeon.
12.WARSZ.PRASKAPotem jeszcze raz stała się brzemienna i znów urodziła syna. Wtedy powiedziała: Jahwe dowiedział się, że zostałam odrzucona, i dlatego otrzymałam od Niego jeszcze i ten dar. I nadała mu imię Symeon, to znaczy: ten, który słucha.
13.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I znowu poczęła, i urodziła syna, i powiedziała: Ponieważ WIEKUISTY usłyszał, że byłam w niełasce, dał mi także tego. Zatem nazwała jego imię Szymeon.
14.EIB.BIBLIA.2016.LITPotem zaszła w ciążę ponownie i znów urodziła syna. Tym razem stwierdziła: Tak, sam PAN uznał, że jestem w niełasce, stąd dał mi i tego syna - niech ma na imię Symeon!