« 1Moj 49:24  49:25 1Moj 49:26 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPBog otca twego będzieć pomocnik twoj, a wszechmogącyć pożegna tobie pożegnanim niebieskim s wirzchu, pożegnanim prze zwiecznym leżącego wespod, pożegnanim wina i płodu.
2.WUJEK.1923Bóg ojca twego będzie pomocnikiem twoim, a wszechmogący będzieć błogosławił błogosławieństwy niebieskiemi zwierzchu, błogosławieństwy przepaści leżącéj na dole, błogosławieństwy piersi i żywota.
3.GDAŃSKA.1881Od Boga ojca twego, który cię wspomógł, i od Wszechmogącego, któryć błogosławił błogosławieństwy niebieskiemi z wysoka, i błogosławieństwy przepaści leżącej głęboko, i błogosławieństwy piersi i żywota.
4.GDAŃSKA.2017Od Boga twego ojca, który będzie cię wspomagał, i od Wszechmogącego, który ci pobłogosławi błogosławieństwami nieba z wysoka i błogosławieństwami głębin leżących na dole, i błogosławieństwami piersi i łona.
5.NEUFELD.1863Od Boga ojca twojego, który ci pomoże, od Wszechmocnego, który ci pobłogosławi, błogosławieństwy niebios z góry, błogosławieństwy głębi nizko leżącéj, błogosławieństwy piersi i żywota,
6.CYLKOWOd Boga ojca twojego, który ci téż pomoże, i od Wszechpotężnego, który cię pobłogosławi błogosławieństwy niebios z góry, błogosławieństwy głębi leżącej nizko, błogosławieństwy piersi i żywota!
7.KRUSZYŃSKIOd Boga ojca twojego - On cię wspomoże, od Wszechmogącego - On ci błogosławić będzie! Niechaj zstąpią na cię błogosławieństwa z niebios wysokich, błogosławieństwa głębin, co są nisko, błogosławieństwa piersi i żywota!
8.MIESESod Boga ojca twojego, Który będzie cię wspomagał, od Wszechmocnego, Który będzie błogosławił tobie: błogosławieństwami niebios z góry, błogosławieństwami głębin, które rozłożyły się u dołu, i błogosławieństwami piersi i żywota.
9.TYSIĄCL.WYD5dzięki Bogu ojców twoich, który cię będzie wspomagał, dzięki Wszechmogącemu, który ci będzie błogosławił, [będą to] błogosławieństwa z niebios wysokich, błogosławieństwa z najgłębszych otchłani, błogosławieństwa piersi i łona.
10.BRYTYJKABóg ojca twego niechaj cię wspomoże, Wszechmogący niech ci błogosławi, Niech darzy cię błogosławieństwem niebios, Błogosławieństwem toni leżącej w dole, Błogosławieństwem piersi i łona.
11.POZNAŃSKADzięki Bogu twego ojca - niech cię wspiera - Dzięki Bogu Wszechmocnemu: niech ci błogosławi Błogosławieństwami niebios z wysoka, Błogosławieństwami głębiny, ziejącej w dole, Błogosławieństwami piersi [matczynej] i łona!
12.WARSZ.PRASKAod Boga twojego ojca. On będzie cię wspierał. Bóg Wszechmocny będzie ci błogosławił błogosławieństwem z niebios wysokich, błogosławieństwem z otchłani głębokich, błogosławieństwem piersi i łona.
13.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Od Boga, twojego Ojca, który ci też pomoże; od Wszechpotężnego, który z wysokości pobłogosławi cię błogosławieństwem niebios, błogosławieństwem nisko leżącej głębi, błogosławieństwem piersi i życia.
14.EIB.BIBLIA.2016.LITBóg twego ojca - On będzie cię wspierał, Bóg Wszechmocny - On pobłogosławi błogosławieństwem niebios - z góry, błogosławieństwem głębi - z dołu, błogosławieństwem piersi oraz łona!