« 1Moj 49:25  49:26 1Moj 49:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPPożegnania ❬oćca❭ twego posilona są z pożegnania otcow jego, pirzwej niż przyszła jest żądza pagorkow wiecznych, będzie na głowie Josefowie a na ciemieniu poświętnego miedzy bracią twą.
2.WUJEK.1923Błogosławieństwa ojca twego zmocnione są błogosławieństwy ojców jego: ażby przyszło pożądanie pagórków wiecznych: niechaj będą na głowie Józephowéj, i na ciemieniu Nazarejczyka między bracią swoją.
3.GDAŃSKA.1881Błogosławieństwa ojca twego mocniejsze będą nad błogosławieństwa przodków moich, aż do granic pagórków wiecznych; będą nad głową Józefową, i nad wierzchem głowy odłączonego między bracią swą.
4.GDAŃSKA.2017Błogosławieństwa twego ojca będą mocniejsze niż błogosławieństwa moich przodków aż do granic pagórków wiecznych. Będą nad głową Józefa i nad wierzchem głowy odłączonego od swych braci.
5.NEUFELD.1863błogosławieństwy rodzica twojego, wyższemi nad błogosławieństwo przodków moich, aż do końca wieczystych pagórków. Oby zestąpiły na głowę Josefa, i na ciemię wybrańca braci swoich.
6.CYLKOWBłogosławieństwy ojca twojego, które przewyższają błogosławieństwa przodków moich po granice wzgórz odwiecznych! Niechaj one zstąpią na głowę Josefa i na ciemię wybrańca braci swoich!
7.KRUSZYŃSKIBłogosławieństwa ojca twego przewyższyły błogosławieństwa gór wiekuistych, piękność dolin wiecznych: niech spłyną na głowę Józefa, na wierzch głowy księcia braci swoich.
8.MIESESBłogosławieństwa ojca twego przewyższają błogosławieństwa rodzicieli moich aż po granice wzgórz odwiecznych: niech one znijdą na głowę Józefa i na ciemię uwieńczonego pośród braci swoich.
9.TYSIĄCL.WYD5Błogosławieństwa ojca twego niech dłużej trwają niż błogosławieństwa mych przodków, jak długo trwać będą pagórki odwieczne - niechaj spłyną na głowę Józefa, na głowę tego, który jest księciem wśród swoich braci!
10.BRYTYJKABłogosławieństwa ojca twego, Które przewyższają błogosławieństwa gór odwiecznych, Wyborne dary wzgórz odwiecznych, Niechaj spłyną na głowę Józefa, I na ciemię poświęconego wśród braci swoich.
11.POZNAŃSKABłogosławieństwa ojca twego Przewyższyły błogosławieństwa odwiecznych wzgórz, Wspaniałość starożytnych pagórków; Niech spłyną one na głowę Józefa, Na czoło książęcia pośród braci.
12.WARSZ.PRASKABłogosławieństwo od twego ojca przewyższa błogosławieństwo najstarszych pagórków i pragnienia odwiecznych wzniesień. Niech takie błogosławieństwo zstąpi na głowę Józefa, na głowę najgodniejszego pośród jego braci.
13.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Błogosławieństwami twojego ojca, które aż po granice odwiecznych wzgórz, przewyższają błogosławieństwa moich przodków. Niech one zstąpią na głowę Josefa i na ciemię wybrańca swoich braci.
14.EIB.BIBLIA.2016.LITBłogosławieństwa twego ojca, które przewyższyły błogosławieństwa odwiecznych gór i granice wzgórz pradawnych, niech spłyną na głowę Józefa, na wskroś oddanego własnym braciom.