« 1Moj 49:30  49:31 1Moj 49:32 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA tu są ji pogrzebli i Sarę jego żonę, a tu też pogrzebion jest Isaak a Rebeka żona jego, a tu też i Lija pogrzebiona leży”.
2.WUJEK.1923Tam go pogrzebli i Sarę, żonę jego: tam pogrzebion jest Izaak z Rebeką, żoną swoją: tam i Lia pochowana leży.
3.GDAŃSKA.1881Tam pogrzebiono Abrahama, i Sarę, żonę jego; tam pogrzebiono Izaaka, i Rebekę żonę jego; tamem też pogrzebał Liję.
4.GDAŃSKA.2017Tam pogrzebano Abrahama i jego żonę Sarę, tam pogrzebano Izaaka i jego żonę Rebekę. Tam też pogrzebałem Leę.
5.NEUFELD.1863Tam pochowano Abrahama i Sarah żonę jego, tam pochowano Jicchaka i Ribkah żonę jego, i tam pochowałem Leah.
6.CYLKOWTam pochowano Abrahama i Sarę, żonę jego, tam pochowano Ic'haka i Ribkę, żonę jego, i tam pochowałem i Leę -
7.KRUSZYŃSKITam - to pochowano Abrahama i Sarę, żonę jego, tam pochowano Izaaka i Rebekę żonę jego i tam też pochowano Liję.
8.MIESEStam gdzie pochowano Abrahama i małżonkę jego Sarę, tam gdzie pochowano Izaka i małżonkę jego Rebekę i tam gdzie pochowałem Leę,
9.TYSIĄCL.WYD5Tam pochowano Abrahama i Sarę, jego żonę, tam pochowano Izaaka i jego żonę Rebekę; tam pochowałem Leę.
10.BRYTYJKATam pochowano Abrahama i Sarę, żonę jego, tam pochowano Izaaka i Rebekę, żonę jego, tam, też pochowałem Leę.
11.POZNAŃSKATam pochowano Abrahama i żonę jego Sarę, tam pochowano Izaaka i żonę jego Rebekę, a ja pochowałem tam Leę.
12.WARSZ.PRASKAPochowano już tam Abrahama i jego żonę Sarę oraz Izaaka i jego żonę Rebekę; pochowano tam także Leę.
13.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tam pochowano Abrahama i jego żonę Sarę; tam pochowano Ic'haka i jego żonę Ribkę; tam także pochowałem Leę.
14.EIB.BIBLIA.2016.LITTam pochowano Abrahama i jego żonę Sarę, tam pochowano Izaaka i jego żonę Rebekę, tam też pochowałem Leę.