« 1Moj 49:6  49:7 1Moj 49:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPPrzeklęte jich wzgardzenie, bo jest ustawne, a gniew jich, bo jest twardy, rozdzielę je w Jakobie a rozpłoszę je w Israheli.
2.WUJEK.1923Przeklęta zapalczywość ich, iż uporna: a gniew ich, iż niezmiękczony. Rozłączę je w Jakóbie, i rozproszę je w Izraelu.
3.GDAŃSKA.1881Przeklęta zapalczywość ich, iż uporna, i gniew ich, iż zatwardziały. Rozdzielę je w Jakóbie, a rozproszę je w Izraelu.
4.GDAŃSKA.2017Przeklęta ich zapalczywość, bo uparta, i ich gniew, bo zatwardziały. Rozdzielę ich w Jakubie, a rozproszę ich w Izraelu.
5.NEUFELD.1863Przeklęty ten zapał, bo silny, przeklęta wściekłość ta, bo okrutna. Rozłączę ich w Jakobie, rozproszę między Jisraela.
6.CYLKOWPrzeklęty gniew ich, gdyż zawzięty, i zapalczywość ich, gdyż okrutna! Rozdzielę ich w Jakóbie, a rozproszę ich w Israelu.
7.KRUSZYŃSKIPrzeklęty ich gniew, bo jest gwałtem, i zawziętość ich, bo jest szkodliwa! Rozdzielę ich w Jakóbie i rozproszę w Izraelu.
8.MIESESNiech przeklętym będzie gniew ich, ponieważ jest zawzięty i zapalczywość ich, gdyż stała się okrutną. Rozdzielę ich w Jakóbie i rozprószę ich w Izraelu.
9.TYSIĄCL.WYD5Przeklęty ten ich gniew, gdyż był gwałtowny, i ich zawziętość, gdyż była okrucieństwem! Porozdzielam więc ich w Jakubie i rozproszę ich w Izraelu.
10.BRYTYJKAPrzeklęty ich gniew, bo jest gwałtowny, I zapalczywość ich, bo jest sroga. Rozdzielę ich w Jakubie i rozproszę ich w Izraelu.
11.POZNAŃSKAPrzeklęty ich gniew - tak srogi, Ich zapamiętanie - tak okrutne! Rozdrobnię ich w Jakubie, Rozproszę ich w Izraelu.
12.WARSZ.PRASKANiech będzie przeklęty ich gniew, bo tak bardzo gwałtowny! [Niech będzie przeklęta] ich gwałtowność, co wiedzie do okrucieństwa! Podzielę ich w Jakubie, rozproszę w Izraelu.
13.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Przeklęty ich gniew, ponieważ jest zawzięty; także ich zapalczywość, ponieważ jest okrutna. Rozdzielę ich w Jakóbie oraz rozproszę ich w Israelu.
14.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzeklęty ich gniew, bo gwałtowny, i ich wściekłość - bo dzika! Porozdzielam ich w Jakubie i rozproszę ich w Izraelu.