« 3Moj 13:41  13:42 3Moj 13:43 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Ale jeźli na łysinie, albo na przełysieniu biała albo czerwona barwa się ukaże,
2.GDAŃSKA.1881Wszakże jeźliby na łysinie albo na tem przełysieniu, okazała się blizna biała a sczerwieniałaby, trąd wyrósł z łysiny jego albo z przełysienia jego.
3.GDAŃSKA.2017Jeśli jednak na łysinie albo na łysym czole pojawi się białoczerwonawa rana, jest to trąd, który się rozwinął na jego łysinie albo na łysym czole.
4.CYLKOWWszakże gdyby na pleszywości, albo na łysinie ukazało się zakażenie białe, zaczerwienione; to trąd, który wystąpił na jego pleszywości, albo na jego łysinie,
5.KRUSZYŃSKIJeśli komuś na łysinie tylnej, albo przedniej ukaże się plaga biało-czerwona, jest to trąd, który wyrzucił na łysinie tylnej, albo przedniej.
6.MIESESAtoli jeżeli wystąpi na łysinie tej, albo na tem wyłysieniu plaga biała czewonawa, – trąd to jest rozkwitły na łysinie jego, lub na jego wyłysieniu.
7.TYSIĄCL.WYD5Ale jeżeli na łysinie albo na łysiejącym czole ukaże się plama biało-czerwonawa, jest to trąd, który wykwitł na łysinie lub na łysiejącym czole.
8.BRYTYJKAAle jeżeli na łysinie lub na łysinie nad czołem ukaże się chorobliwa plama biało-czerwonawa, to jest to trąd, który się rozwinął na jego łysinie lub na jego łysinie nad czołem.
9.POZNAŃSKAKiedy zaś na łysinie lub na łysym czole pojawi się biało-czerwone zaognienie - jest to trąd, który się rozwinął na jego łysinie czy też na łysym czole.
10.WARSZ.PRASKAJeśli jednak na części głowy pozbawionej włosów, z przodu albo z tyłu, są widoczne czerwonawe nabrzmienia, to znak, że na miejscach, skąd wypadły włosy, z przodu lub z tyłu, pojawił się trąd.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale gdyby na łysiejącym miejscu, albo na łysinie ukazało się białe, zaczerwienione zakażenie to jest trąd, który wystąpił na jego łysiejącym miejscu, albo na jego łysinie.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITLecz jeśli na tej łysinie, z tyłu albo nad czołem, pojawi się biało-czerwonawa plama, to jest to przypadek trądu, który rozwinął na łysinie z tyłu albo nad czołem.