« 5Moj 1:41  1:42 5Moj 1:43 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPi powiedział mi Pan: „Rzeczy k nim: Nie wchod ❬ź❭cie ani bojujcie, bo nie jestem s wami, byście nie padli przed waszymi nieprzyjacielmi”.
2.WUJEK.1923Rzekł mi Pan: Mów do nich: Nie wstępujcie ani walczcie; bo nie jestem z wami: byście zaś nie upadli przed nieprzyjacioły waszymi.
3.GDAŃSKA.1881Lecz Pan rzekł do mnie: Powiedz im: Nie wstępójcie, ani walczcie; bom nie jest w pośrodku was, abyście nie byli porażeni od nieprzyjaciół waszych.
4.GDAŃSKA.2017I PAN powiedział do mnie: Powiedz im: Nie wstępujcie ani nie walczcie, gdyż nie ma mnie wśród was, abyście nie byli pobici przez swoich wrogów.
5.CYLKOWLecz Wiekuisty rzekł do mnie: "Powiedz im: nie wstępujcie i nie walczcie, gdyż niema Mnie wpośród was, abyście nie byli porażeni od wrogów waszych!"
6.KRUSZYŃSKII powiedział Bóg do mnie: "Nie wstępujcie i nie walczcie, bo nie będę wpośród was; nie stykajcie się z wrogami waszymi".
7.MIESESWówczas Wiekuisty rzekł do mnie: „Rzeknij do nich: „Nie wychodźcie i nie walczcie, albowiem Ja nie jestem wśród was, a nie zostaniecie porażeni przed wrogami waszymi”.
8.TYSIĄCL.WYD5I rzekł Pan do mnie: Powiedz im: Nie chodźcie, nie walczcie, gdyż nie jestem wśród was; byście nie byli rozgromieni przez wrogów.
9.BRYTYJKARzekł Pan do mnie: Powiedz im: Nie wyruszajcie i nie wszczynajcie walki, gdyż nie ma mnie wśród was, abyście nie zostali pobici przez waszych nieprzyjaciół.
10.POZNAŃSKAA Jahwe przemówił do mnie: - Powiedz do nich: Nie wstępujcie i nie rozpoczynajcie walki, abyście nie zostali rozgromieni przez waszych wrogów, gdyż nie ma mnie wśród was.
11.WARSZ.PRASKARzekł wtedy do mnie Jahwe: Nie idźcie i nie rozpoczynajcie walki, bo Ja nie pójdę z wami. Nie dopuszczajcie do tego, żeby was pokonali wasi wrogowie.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Lecz WIEKUISTY do mnie powiedział: Powiedz im: Nie wchodźcie oraz nie walczcie, abyście nie byli porażeni przez waszych wrogów, gdyż nie ma Mnie pośród was.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITPAN jednak powiedział do mnie: Przekaż im: Nie wyruszajcie i nie wszczynajcie bitwy! Nie ma Mnie pośród was! Zostaniecie pobici przez wrogów.