« 5Moj 1:44  1:45 5Moj 1:46 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA gdyście się wrocili, płakaliście przed Panem, a nie wysłuchał was ani głosu w❬a❭szemu chciał przystać.
2.WUJEK.1923(1:46) A gdyście wróciwszy się płakali przed Panem, nie wysłuchał was, ani chciał przyzwolić na głos wasz.
3.GDAŃSKA.1881I wróciwszy się, płakaliście przed Panem; lecz nie wysłuchał Pan głosu waszego, a nie nakłonił uszu swoich do was.
4.GDAŃSKA.2017Potem wróciliście i płakaliście przed PANEM; lecz PAN nie wysłuchał waszego głosu i nie nakłonił ku wam swego ucha.
5.CYLKOWTedyście wrócili, i płakali przed Wiekuistym; ale nie wysłuchał Wiekuisty głosu waszego, a nie skłonił uszu Swoich do was;
6.KRUSZYŃSKIPowróciliście i płakaliście przed Panem, lecz Jahwe nie słuchał waszego głosu i nie skłonił ku wam ucha.
7.MIESESWy wróciliście i płakaliście przed Wiekuistym, lecz Wiekuisty nie wysłuchał waszego głosu i nie kierował uwagi Swojej ku wam.
8.TYSIĄCL.WYD5Wróciliście i płakaliście przed Panem, a nie wysłuchał Pan waszego wołania i nie zwrócił na was uwagi.
9.BRYTYJKAWróciwszy płakaliście przed Panem, lecz Pan nie wysłuchał waszego biadania i nie zwrócił na was uwagi.
10.POZNAŃSKAWtedy powróciliście i płakaliście przed Jahwe. Lecz Jahwe nie wysłuchał waszego głosu, nie nakłonił ku wam swego ucha.
11.WARSZ.PRASKAWróciliście więc i zaczęliście płakać przed Jahwe, ale Jahwe nie chciał was słuchać i nie zważał na wasz głos.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wtedy wróciliście i płakaliście przed WIEKUISTYM, ale WIEKUISTY nie wysłuchał waszego głosu i nie skłonił do was Swoich uszu.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITPotem wróciliście i płakaliście przed PANEM, lecz PAN was nie słuchał ani nie wysłuchał.