« 5Moj 16:6  16:7 5Moj 16:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I upieczesz i zjesz na miejscu, które obierze Pan, Bóg twój, a rano wstawszy, pójdziesz do przybytków twoich.
2.GDAŃSKA.1881To upieczesz i jeść będziesz na miejscu, które obierze Pan, Bóg twój; potem wrócisz się rano, i pójdziesz do namiotów swoich.
3.GDAŃSKA.2017Upieczesz ją i spożyjesz w miejscu, które PAN, twój Bóg, wybierze. Potem rano zawrócisz i pójdziesz do swoich namiotów.
4.CYLKOWI upieczesz i spożyjesz na miejscu, które wybierze Wiekuisty, Bóg twój, i zwrócić się możesz nazajutrz i pójść do namiotów twoich.
5.KRUSZYŃSKIUgotujesz i spożyjesz na miejscu, które Jahwe, Bóg twój, wybierze; a rano skierujesz się, aby iść do namiotów swoich.
6.MIESESa gotował i spożywał będziesz [również] w tejżesamej miejscowości, którą wybierze Wiekuisty; [poczem] rankiem zwrócisz się i pójdziesz do namiotów twoich.
7.TYSIĄCL.WYD5Upieczesz i spożyjesz ją na miejscu, które sobie obierze Pan, Bóg twój, a rano zawrócisz i pójdziesz do swoich namiotów.
8.BRYTYJKAUgotujesz je i będziesz jadł na miejscu, które wybierze Pan, Bóg twój. Rano możesz pójść z powrotem do swoich namiotów.
9.POZNAŃSKAUpieczesz [baranka] i spożyjesz na tym miejscu, które obierze twój Bóg, Jahwe. Potem rano zbierzesz się i udasz się do swoich namiotów.
10.WARSZ.PRASKAZwierzę przeznaczone na ofiarę upieczesz i spożyjesz na miejscu, które sobie wybierze Jahwe, twój Bóg. Wczesnym rankiem wyjdziesz stamtąd, żeby wrócić do swoich namiotów.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem ją upieczesz i spożyjesz na miejscu, które wybierze WIEKUISTY, twój Bóg; a nazajutrz możesz wrócić i pójść do twoich namiotów.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITMięso tej ofiary przygotujesz i spożyjesz w miejscu, które wybierze PAN, twój Bóg. Rano możesz już wracać do swoich namiotów.