« 5Moj 20:14  20:15 5Moj 20:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPTak uczynisz wszystkim miastom, ktoreż to opodal od ciebie są, a ta miasta nie są, ktoreż ku jimieniu przymiesz.
2.WUJEK.1923Tak uczynisz wszystkim miastom, które są bardzo daleko od ciebie, a nie są z tych miast, które weźmiesz w osiadłość,
3.GDAŃSKA.1881Tak uczynisz wszystkim miastom, daleko odległym od ciebie, które nie są z miast tych narodów.
4.GDAŃSKA.2017Tak postąpisz ze wszystkim miastami bardzo oddalonymi od ciebie, które nie należą do miast tych narodów.
5.CYLKOWTak postąpisz ze wszystkiemi miastami bardzo odległemi od ciebie, które do miast tych narodów nie należą;
6.KRUSZYŃSKITak postąpisz względem wszystkich miast, które są zbyt oddalone od ciebie, zarówno które nie należą do miast tych narodów.
7.MIESESTak będziesz postępował z wszystkiemi miastami odległemi od ciebie bardzo, które nie należą do miast ludów tych, –
8.TYSIĄCL.WYD5Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.
9.BRYTYJKATak postąpisz ze wszystkimi miastami, bardzo oddalonymi od ciebie, które nie należą do miast tych narodów.
10.POZNAŃSKAPostąpisz tak ze wszystkimi miastami bardzo oddalonymi od ciebie, a nie należącymi do miast tych oto narodów.
11.WARSZ.PRASKATak będziesz postępował z wszystkimi miastami, które są położone bardzo daleko od was i nie należą do sąsiadujących z tobą.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tak postąpisz ze wszystkimi miastami bardzo odległymi od ciebie, które nie należą do miast tych narodów.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITTak postąpisz ze wszystkimi miastami bardziej odległymi od ciebie, nie należącymi do miast narodów zajmujących twoje ziemie.