« 5Moj 9:14  9:15 5Moj 9:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A gdym zstępował z gorającéj góry, dwie tablicy przymierza trzymałem obiema rękoma.
2.GDAŃSKA.1881Tedym się obrócił, i zstąpiłem z góry, (a góra ona pałała ogniem), dwie tablice przymierza niosąc w obu rękach moich.
3.GDAŃSKA.2017Wtedy zawróciłem i zszedłem z góry. Góra płonęła ogniem, a dwie tablice przymierza były w obu moich rękach.
4.CYLKOWI zwróciłem się, i zstąpiłem z góry, - góra zaś płonęła ogniem, - a dwie tablice przymierza na obu rękach moich;
5.KRUSZYŃSKIOdwróciłem się i zszedłem z góry, a góra była w ogniu, - mając dwie tablice przymierza w obydwu swoich rękach.
6.MIESESWięc odwróciłem się i zstąpiłem z Góry, gdy gorzała ta Góra w ogniu, a Tablice Przymierza obie [trzymałem] na obu rękach moich.
7.TYSIĄCL.WYD5Odwróciłem się i zszedłem z góry - a góra płonęła ogniem - trzymając w rękach dwie tablice przymierza.
8.BRYTYJKAOdwróciłem się więc i zszedłem z góry, a góra ta płonęła ogniem, zaś dwie tablice przymierza były w obu moich rękach.
9.POZNAŃSKAWówczas odwróciwszy się zszedłem z góry, niosąc w rękach obie tablice Przymierza. A góra stała w ogniu.
10.WARSZ.PRASKAOdwróciłem się więc i zszedłem z góry, która była cała w płomieniach, a trzymałem w rękach dwie tablice przymierza.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc zawróciłem i zszedłem z góry, a góra płonęła ogniem, zaś dwie Tablice Przymierza były na obu moich rękach.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITSkierowałem się więc w dół i zszedłem z góry. Płonęła ona wówczas ogniem. W obu rękach niosłem tablice Przymierza.