« 5Moj 9:1  9:2 5Moj 9:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Lud wielki i wysoki, syny Enacym, któreś sam widział i słyszał, przeciwko którym nikt się sprzeciwić nie może.
2.GDAŃSKA.1881Lud wielki i wysokiego wzrostu syny Enakowe, które ty znasz, i o którycheś słyszał, gdy mówiono: Któż się ostoi przed syny Enakowymi?
3.GDAŃSKA.2017Ludem wielkim i wysokim, synami Anakitów, których znasz i o których słyszałeś, kiedy mówiono: Któż się może ostać wobec synów Anaka?
4.CYLKOWLudem wielkim i rosłym, synami Enakitów, które znasz, i o którycheś słyszał: "Kto ostoi się przed synami Enaka!"
5.KRUSZYŃSKInarodu wielkiego i rosłego, synów Anakim, ty wiesz, tyś słyszał, jak mówią: Któż się ostoi wobec synów Anaka?
6.MIESESnaród wielki i wysoki, Synów Anaka, o których ty wiadomość miałeś, w [o których] ty słyszałeś [sam]: „Któż ostoi się wobec Synów Anaka”?!
7.TYSIĄCL.WYD5lud mocny i wysoki, synów Anaka, znanych ci, o których słyszałeś: Któż się ostoi wobec synów Anaka?
8.BRYTYJKAPokonasz wielki i rosły lud, Anakitów, których znasz i o których słyszałeś: Któż sprosta synom Anaka?
9.POZNAŃSKAludem licznym i rosłym, potomkami Anaka, których znasz i o których słyszałeś: "Kto się ostoi wobec synów Anaka?"
10.WARSZ.PRASKA[będziesz ujarzmiał] ludzi potężnych, wysokiego wzrostu, synów Anaka, których znasz i o których słyszałeś, jak mówiono: Któż może przeciwstawić się synom Anaka?
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ludem wielkim i rosłym, synami Enakitów, których znasz oraz o których słyszałeś: Kto się ostoi przed synami Enaka?
12.EIB.BIBLIA.2016.LITpokonasz lud liczny i rosły, potomków Anaka, o których wiesz i o których sam słyszałeś, jak mówią: Kto ostoi się wobec synów Anaka?