« 1Moj 31:9 1 Księga Mojżeszowa 31:10 1Moj 31:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA gdyż-jest-koli przyszedł czas owczam kotno być, ❬...❭ widział jeśm ❬we śnie❭, iże się schadzały z barany owce ❬...❭.
2.WUJEK.1923Gdy bowiem czas poczynania owiec przyszedł, podniosłem oczy swe: i widziałem przez sen wstępujące samce na samice pstre, i blachowane, i rozmaitéj barwy.
3.GDAŃSKA.1881Stało się bowiem w ten czas, gdy się owce złączały, żem podniósł oczy swe, i widziałem przez sen, a oto, samcy złączały się z owcami strokatemi, pstremi, i biało nakrapianemi.
4.GDAŃSKA.2017Gdy bowiem był czas parzenia się stad, podniosłem swe oczy i widziałem we śnie, że samce łączyły się z bydłami prążkowanymi, pstrymi i biało nakrapianymi.
5.NEUFELD.1863I stało się, podczas grzania się trzody, i podniosłem oczy swoje, i widziałem we śnie, a oto kozły które wstąpiły na trzodę, były pręgowate, nakrapiane i pstre.
6.CYLKOWStało się bowiem podczas grzania się trzody, żem podniósł oczy swe, i widziałem we śnie, a oto barany, pokrywające trzodę, były pręgowate, nakrapiane i pstre.
7.KRUSZYŃSKIW czasie zagrzania się owiec podniosłem oczy swe i widziałem we śnie, a oto barany pokrywające owce były pstre, pasiate i kropkowane.
8.MIESESW czasie grzania się owiec działo się, że podniosłem oczy swoje i miałem we śnie widzenie, iż oto barany, które pokrywały trzodę, były pręgowate, nakrapiane i pstrokate.
9.TYSIĄCL.WYD5Bo gdy nadchodził czas parzenia się trzody, widziałem we śnie, jak samce pokrywające trzody były pstre, cętkowane i łaciate,
10.BRYTYJKAWtedy bowiem, gdy owce się parzyły, podniosłem oczy i widziałem przez sen, że oto samce, które pokrywały owce, były pręgowate, cętkowane i łaciate.
11.POZNAŃSKAKiedy bowiem w czasie parzenia się stada podniosłem we śnie oczy, zobaczyłem, że samce pokrywające trzodę są cętkowane, nakrapiane i łaciate.
12.WARSZ.PRASKAW czasie gdy zwierzęta miały się parzyć, widziałem we śnie, że wszystkie samice były prążkowane, w cętki i łaciate.
13.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Bo podczas parzenia trzody stało się, że podniosłem swoje oczy oraz we śnie widziałem oto barany, co pokrywały trzodę były pręgowane, nakrapiane i pstre.
14.EIB.BIBLIA.2016.LITBo w czasie, gdy parzyły się owce, wzniosłem wzrok i widziałem we śnie, że samce, które kryły owce, były pręgowane, cętkowane oraz nakrapiane.