« 1Moj 31:26 1 Księga Mojżeszowa 31:27 1Moj 31:28 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPPrzecz jeś przez mego wiedzenia uciekł ani jeś mi otpowiedział, abych cię wyprowadził s radością, s wiesielim z śpiewanim, z bębny, zcy?
2.WUJEK.1923Przeczżeś bez wiadomości mojéj chciał uciec, ani dać mi znać, żebym cię był odprowadził z weselem i z pieśniami, i z bębny, i z cytrami?
3.GDAŃSKA.1881Przeczżeś potajemnie uciekł, a wykradłeś się ode mnie, a nie oznajmiłeś mi, gdyżbym cię był puścił z radością, i z pieśniami, i z bębnem, i z harfą?
4.GDAŃSKA.2017Dlaczego potajemnie uciekłeś i wykradłeś się ode mnie, i nic mi nie powiedziałeś, abym mógł wyprawić cię z radością, z pieśniami, z bębnem i harfą?
5.NEUFELD.1863Dla czego się ukryłeś by uciec i okradłeś mnie? i nie mówiłeś mi nic? a byłbym odprawił cię z radością i z śpiewami, z bębnami i z gęślami.
6.CYLKOWCzemu potajemnie uciekłeś, a wykradłeś się odemnie, i nie mówiłeś mi nic, abym mógł puścić cię z radością i pieśniami, z bębnami i z cytrami?
7.KRUSZYŃSKIDlaczegoś uciekł w tajemnicy, oszukając mnie, i nie powiadomiłeś mnie, a odprowadziłbym cię z weselem i przy pieśniach, z bębnem i harfą?
8.MIESESDlaczego uszedłeś skrycie i okradłeś mnie, a nie oznajmiłeś mi, wszak byłbym odprawił ciebie wśród śpiewów i radości, z bębnami i harfami?
9.TYSIĄCL.WYD5Czemu uciekłeś potajemnie i okradłeś mnie? Nic mi nie powiedziałeś, a przecież odprawiłbym cię z weselem: z pieśniami, bębnami i cytrami!
10.BRYTYJKADlaczego potajemnie uciekłeś i okradłeś mnie, a nic mi nie powiedziałeś, abym cię odprawił z radością i z pieśniami, z bębnami i z cytrami?
11.POZNAŃSKAdlaczego skrycie uciekałeś, zmyliłeś mnie i nie wyjawiłeś niczego? Byłbym cię odprowadził z weselem, wśród pieśni, bębnów i cytry.
12.WARSZ.PRASKADlaczego odjechałeś tak po kryjomu, oszukując mnie i nic nie mówiąc? Przecież i tak puściłbym cię z radością i odjechałbyś wśród śpiewów, bicia w bębny i muzyki harf.
13.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Czemu uciekłeś potajemnie? Wykradłeś się ode mnie i nic mi nie powiedziałeś, bym cię mógł puścić z radością, pieśniami, bębnami i cytrami?
14.EIB.BIBLIA.2016.LITDlaczego ukryłeś swój zamiar, okradłeś mnie, nie powiadomiłeś o niczym, nie pozwoliłeś mi, bym odprawił cię z radością i z pieśniami, przy wtórze bębenków i cytry?