« 1Moj 31:54 1 Księga Mojżeszowa 31:55 1Moj 32:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPTedy potem Laban wstaw w nocy i jimie sie całować swej dziewki i wnękow swych, i pożegnał je a wrocił sie jest na swe miasto.
2.WUJEK.1923A Laban w nocy wstawszy, pocałował syny i córki swe, i błogosławił im: i wrócił się na miejsce swoje.
3.GDAŃSKA.1881Potem Laban wstawszy bardzo rano, pocałował syny swoje i córki swe, i błogosławił im; a odszedłszy, wrócił się Laban na miejsce swoje.
4.GDAŃSKA.2017Nazajutrz wcześnie rano Laban wstał, ucałował swoich synów i swoje córki i błogosławił im. A Laban odszedł i wrócił na swoje miejsce.
5.NEUFELD.1863(32:1) I wstał Laban rano i pocałował synów swoich i córki swoje i pobłogosławił im i poszedł i wrócił Laban do miejsca swojego.
6.CYLKOWI wstał Laban z rana, i ucałował synów swoich i córki swoje, i pobłogosławił ich, i poszedł; i wrócił Laban do miejsca swojego.
7.KRUSZYŃSKI(32:1) Laban wstał wcześnie rano, a ucałowawszy synów swoich i córki swoje, błogosławił im, potem odszedł i wrócił Laban na miejsce swoje.
8.MIESES(32:1) Wczesnym rankiem ucałował Laban synów swoich i córki swoje i błogosławił im, poczem Laban poszedł i wrócił do miejscowości swojej.
9.SPITZER.1937(32:1) Więc wstał Laban wczas rano i ucałował wnuków swych i córki swe i błogosławił ich i odszedł, a powrócił Laban do miejscowości swej.
10.TYSIĄCL.WYD5Nazajutrz rano Laban ucałował swych wnuków i swe córki, pobłogosławił im i udał się w powrotną drogę do siebie.
11.BRYTYJKAA wstawszy wcześnie rano ucałował Laban wnuki i córki swoje, pobłogosławił ich i poszedł, i wrócił Laban na swoje miejsce.
12.POZNAŃSKAKiedy Laban wstał rano, ucałował swoich wnuków i swoje córki i pobłogosławił im. Potem ruszył w drogę, wracając do miejsca swego [zamieszkania].
13.WARSZ.PRASKAWczesnym rankiem Laban ucałował swoich wnuków i swoje córki i ruszył w drogę powrotną do swego domu.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(32:1) A z rana Laban wstał, ucałował swe wnuki, swoje córki, pobłogosławił ich i poszedł; Laban wrócił do swego miejsca.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITWczesnym rankiem Laban wstał, ucałował swoich synów i córki, pobłogosławił ich i odszedł - wrócił do swojej miejscowości.