« 1Moj 32:18 1 Księga Mojżeszowa 32:19 1Moj 32:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA tak i drugiemu przykaże, i trzeciemu, i wszem, cso są stada gnali, rzekąc: „Tak powiedz, jakoć jeśm rzekł, ku Ezau, gdyż się s nim potkacie,
2.WUJEK.1923Także dał rozkazanie wtóremu i trzeciemu, i wszystkim, którzy gnali stada, mówiąc: Temiż słowy mówcie do Ezawa, gdy go znajdziecie:
3.GDAŃSKA.1881Także też rozkazał drugiemu, i trzeciemu, i wszystkim idącym za temi stady, mówiąc: Temiż słowy mówcie do Ezawa, gdy go potkacie.
4.GDAŃSKA.2017Tak też rozkazał drugiemu i trzeciemu, i wszystkim idącym za tymi stadami: Tymi słowy mówcie do Ezawa, gdy go spotkacie.
5.NEUFELD.1863(32:20) I przykazał także drugiemu i trzeciemu i wszystkim którzy szli za stadami, mówiąc: w te wyrazy przemówicie do Esawa gdy go spotkacie.
6.CYLKOWI polecił téż i drugiemu i trzeciemu, i wszystkim, którzy szli za stadami mówiąc: "Słowy temi przemówicie do Esawa, gdy go spotkacie,
7.KRUSZYŃSKI(32:20) I rozkazał to samo drugiemu, również trzeciemu, oraz wszystkim idącym za stadami, mówiąc: "To samo powiecie Ezawowi, gdy go spotkacie;
8.MIESES(32:20) On polecił też tak drugiemu, też trzeciemu i też wszystkim, którzy kroczyli za temi stadami, mówiąc: „Tak rzekniecie do Ezawa, gdy go napotkacie
9.SPITZER.1937(32:20) I nakazał także drugiemu, także trzeciemu, także wszystkim, idącym za stadami, rzekłszy: Słowami tymi przemówicie do Ezawa przy spotkaniu go.
10.TYSIĄCL.WYD5To samo nakazał Jakub drugiemu, trzeciemu i wszystkim sługom, którzy mieli pędzić stada: To, co wam powiedziałem, będziecie mówili Ezawowi, gdy go spotkacie,
11.BRYTYJKATakie samo polecenie dał drugiemu i trzeciemu, i wszystkim, którzy szli za stadami, mówiąc: Tak mówcie do Ezawa, gdy go spotkacie.
12.POZNAŃSKATo samo polecił drugiemu i trzeciemu, i wszystkim prowadzącym stada: - W ten sposób macie mówić do Ezawa, gdy go napotkacie.
13.WARSZ.PRASKATakie samo polecenie wydał Jakub drugiemu, trzeciemu i wszystkim pozostałym sługom, którzy mieli pędzić stada. Wszyscy mieli tak samo mówić Ezawowi przy pierwszym spotkaniu z nim.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(32:20) Polecił także drugiemu, trzeciemu i wszystkim, którzy szli za stadami, mówiąc: Tymi słowami przemówicie do Esawa, gdy go spotkacie.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITTo samo przykazał drugiemu i trzeciemu - i wszystkim, którzy szli za stadami: Tak właśnie macie przemówić do Ezawa, kiedy go spotkacie.