« 1Moj 4:21 1 Księga Mojżeszowa 4:22 1Moj 4:23 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA Sella potem urodziła Tubalchaim, jenże był pirzwy kowal na wszytkiem żelaznem rzemięśle i miedzianem. A siestrze jimię Tubalchainowej Noema.
2.WUJEK.1923Sella też urodziła Tubalkaina, który młotem robił, i był rzemieślnikiem wszelkiéj roboty od miedzi i żelaza. A siostra Tubalkainowa, Noema.
3.GDAŃSKA.1881Sella też urodziła Tubalkaina, rzemieślnika wszelkiej roboty, od miedzi i od żelaza. A siostra Tubalkainowa była Noema.
4.GDAŃSKA.2017Silla urodziła Tubalkaina, który był rzemieślnikiem wszelkiej roboty od miedzi i żelaza. Siostrą Tubalkaina była Noema.
5.NEUFELD.1863I Cyllah także urodziła Tubal-Kaina kowacza wszelkiego narzędzia z miedzi i żelaza, a siostra Tubal-Kaina była Naamah.
6.CYLKOWA Cylla, ona również urodziła Tubal-Kaina, który wykuwał wszelakie narzędzia rolnicze z miedzi i żelaza. Siostrą zaś Tubal-Kaina była Naama.
7.KRUSZYŃSKIA Cilla również urodziła Tubal-Kaina, który wykuwał wszelki sprzęt miedziany i żelazny.
8.MIESESA Cyla urodziła też: Tubalkaina, kującego przemyślnie miedź i żelazo, i siostrę Tubalkaina Naămę.
9.SPITZER.1937A Cylla, także ona urodziła: Tubal-Kaina, wykuwacza wszelkich narzędzi (rolniczych) z miedzi i żelaza. A siostra Tubal-Kaina: Naama.
10.TYSIĄCL.WYD5A Silla - ona też urodziła Tubal-Kaina; był on kowalem, sporządzającym wszelkie narzędzia z brązu i z żelaza. Siostrą Tubal-Kaina była Naama.
11.BRYTYJKARównież i Sylla urodziła Tubalkaina, który wykuwał wszelkie narzędzia z miedzi i żelaza. Siostrą Tubalkaina była Naama.
12.POZNAŃSKAAle i Cilla urodziła Tubalkaina, kowala, [praojca] wszystkich, którzy zręcznie obrabiają miedź i żelazo. Siostrą Tubalkaina była Naama.
13.WARSZ.PRASKANatomiast Silla była matką Tubal-Kaina, kowala, który z miedzi i z żelaza wykonywał wszelkie narzędzia. A siostra Tubal–Kaina nazywała się Naama.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś Cylla, ona też urodziła Tubal Kaina, który z miedzi oraz żelaza wykuwał wszelkie rolnicze narzędzia. A siostrą Tubal Kaina była Naama.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITSylla z kolei urodziła Tubal-Kaina. Był on wytwórcą wszelkich narzędzi z miedzi i żelaza. Siostrą Tubal-Kaina była natomiast Naama.