« 2Sam 19:20 2 Księga Samuela 19:21 2Sam 19:22 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A odpowiadając Abisai, syn Sarwii, rzekł: A więc za te słowa nie będzie zabit Semei, że złorzeczył pomazańcowi Pańskiemu?
2.GDAŃSKA.1881Tedy odpowiedział Abisaj, syn Sarwii, i rzekł: Izaż dla tego nie ma być zabity Semej, że złorzeczył pomazańcowi Pańskiemu?
3.GDAŃSKA.2017Wtedy odezwał się Abiszaj, syn Serui, i zapytał: Czy Szimei nie powinien zostać zabity za to, że przeklął pomazańca PANA?
4.CYLKOW(19:22) Abiszai jednak, syn Ceruji, odezwał się i rzekł: Czyżby dla tego nie miał umrzeć Szymei, że przeklinał pomazańca Wiekuistego?
5.KRUSZYŃSKI(19:22) Abiszaj, syn Ceruji, zabierając słowo, rzekł: "Czyżby za to miał nie umrzeć Szymei, że przeklinał pomazańca Bożego?"
6.TYSIĄCL.WYD5Do rozmowy wtrącił się Abiszaj, syn Serui: Czy nie powinien umrzeć Szimei, dlatego że pomazańca Pańskiego obrzucił przekleństwami?
7.BRYTYJKAWtedy odezwał się, Abiszaj, syn Serui, tak: Czy Szymei nie powinien ponieść śmierci za to, że złorzeczył pomazańcowi Pańskiemu?
8.POZNAŃSKA(19:22) Głos zabrał Abiszaj, syn Cerui, mówiąc: - Czyż Szimi nie powinien umrzeć za to, że złorzeczył pomazańcowi Jahwe?
9.WARSZ.PRASKA(19:22) Potem zabrał głos Abiszaj, syn Serui, i powiedział: Ależ wręcz przeciwnie! Czyż Szimei nie powinien zostać skazany na śmierć za to, że znieważył pomazańca Bożego?
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(19:22) Jednak Abiszaj, syn Ceruji, odezwał się i powiedział: Czy dlatego Szymej nie powinien umrzeć, że przeklinał pomazańca WIEKUISTEGO?
11.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy odezwał się Abiszaj, syn Serui: Czy Szimei nie powinien umrzeć za to, że złorzeczył pomazańcowi PANA?