« 1Krl 2:16 1 Księga Królewska 2:17 1Krl 2:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A on rzekł: Proszę, abyś mówiła królowi Salomonowi; (bo tobie nic odmówić nie może), aby mi dał Abisag Sunamitkę za żonę.
2.GDAŃSKA.1881Zatem on rzekł: Mów proszę do Salomona króla, (bo wiem, żeć nie odmówi,)aby mi dał Abisag Sunamitkę za żonę.
3.GDAŃSKA.2017Wtedy powiedział: Powiedz, proszę, do Salomona, króla – bo wiem, że tobie nie odmówi – aby dał mi Abiszag Szunamitkę za żonę.
4.CYLKOWRzekł zatem: Chciej uprosić króla Salomona - bo tobie wszak nie odmówi - aby mi oddał Abiszagę, Sunamitkę, za żonę.
5.KRUSZYŃSKII rzekł: "Przemów,- proszę - do króla Salomona, aby nie odwracał swego oblicza i dał mi Abiszag Szunamitkę za żonę".
6.TYSIĄCL.WYD5Wówczas rzekł: Powiedz, proszę cię, królowi Salomonowi, bo on niczego tobie nie odmówi, aby mi dał za żonę Abiszag Szunemitkę.
7.BRYTYJKAWtedy on rzekł: Przemów do Salomona, króla – tobie wszak nie odmówi – żeby mi dał Abiszag, Szunamitkę, za żonę.
8.POZNAŃSKARzekł: - Powiedz, proszę, królowi Salomonowi - bo tobie nie odmówi - aby mi dał Abiszag Szunamitkę za żonę.
9.WARSZ.PRASKAMów więc! – powiedziała. Na to on rzekł: Tak bardzo cię proszę, powiedz królowi Salomonowi – na pewno cię wysłucha – żeby mi dał za żonę Szumenitkę Abiszag.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem powiedział: Chciej uprosić króla Salomona – bo przecież tobie nie odmówi – aby mi oddał za żonę Sunamitkę Abiszagę.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITOtóż przekonaj, proszę, króla Salomona, a tobie na pewno nie odmówi, by dał mi Szunamitkę Abiszag za żonę.