« 1Krl 2:19 1 Księga Królewska 2:20 1Krl 2:21 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekła mu: O jedne prośbę maluczką ja cię proszę, nie zawstydzaj oblicza mego. I rzekł jéj król: Proś, matko moja; bo mi się nie godzi, abym odwrócił oblicze twoje.
2.GDAŃSKA.1881I rzekła: Proszę cię o jednę małą rzecz, nie odmawiaj mi. I odpowiedział jej król: Proś matko moja; albowiem ci nie odmówię.
3.GDAŃSKA.2017I powiedziała: Mam do ciebie jedną małą prośbę, nie odmawiaj mi. Król odpowiedział jej: Proś, moja matko, bo ci nie odmówię.
4.CYLKOWPoczem rzekł: Małą prośbę mam do ciebie, nie odmawiaj mi! I odpowiedział jej król: Zażądaj tylko, matko moja, bo ci z pewnością nie odmówię.
5.KRUSZYŃSKII rzekła: "Zwracam się z małą prośbą do ciebie, nie odmawiaj mi". Tedy odpowiedział jej król: "Proś matko moja, gdyż nie odmówię ci".
6.TYSIĄCL.WYD5Ona wtedy powiedziała mu: Mam do ciebie jedną małą prośbę. Nie odmawiaj mi!A król jej odrzekł: Proś, moja matko, bo tobie nie odmówię.
7.BRYTYJKAPotem rzekła: Mam do ciebie jedną małą prośbę, tylko nie odmawiaj mi. Wtedy król rzekł do niej: Przedstaw swoją prośbę, moja matko, a z pewnością ci nie odmówię.
8.POZNAŃSKAWtedy rzekła: - Mam jedną małą prośbę do ciebie, nie odmów mi. Król jej powiedział: - Proś mię, matko moja, albowiem tobie nie odmówię.
9.WARSZ.PRASKAi tak zaczęła mówić: Mam do ciebie małą prośbę, tylko proszę, żebyś mi nie odmawiał. Rzekł na to król: Mów, proszę, moja matko! Wysłucham cię na pewno.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem powiedziała: Mam do ciebie małą prośbę, nie odmawiaj mi. A król jej odpowiedział: Tylko zażądaj, moja matko, a z pewnością ci nie odmówię.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITMam do ciebie jedną, małą prośbę - zaczęła - nie odmawiaj mi, proszę. Przedstaw swą prośbę, moja matko - zachęcił król - nie odmówię.