« 1Krl 2:28 1 Księga Królewska 2:29 1Krl 2:30 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I oznajmiono królowi Salomonowi, że uciekł Joab do przybytku Pańskiego, a jest u ołtarza: i posłał Salomon Banaje, syna Jojady, rzekąc: Idź, zabij go.
2.GDAŃSKA.1881I oznajmiono królowi Salomonowi, że uciekł Joab do namiotu Pańskiego, a że jest u ołtarza: tedy posłał Salomon Banajasa, syna Jojadowego, mówiąc: Idź, zabij go.
3.GDAŃSKA.2017I doniesiono królowi Salomonowi o tym, że Joab uciekł do namiotu PANA i jest przy ołtarzu. Wtedy Salomon posłał Benajasza, syna Jehojady, mówiąc: Idź, zabij go.
4.CYLKOWGdy tedy powiadomiono króla Salomona: Joab schronił się do namiotu Wiekuistego, a oto znajduje się przy ołtarzu, wysłał Salomon Benaję, syna Jehojady, z rozkazem: Idź, pchnij go!
5.KRUSZYŃSKIDoniesiono królowi Salomonowi, że Joab uciekł do namiotu Bożego i że oto znajduje się przy ołtarzu; Salomon wysiał Benaję, syna Jojady, mówiąc: "Idź, rzuć się na niego".
6.TYSIĄCL.WYD5Gdy doniesiono królowi Salomonowi, że Joab umknął do Namiotu Pańskiego i tam jest przy ołtarzu, wtedy Salomon posłał Benajasza, syna Jojady, do Namiotu Pańskiego, rozkazując: Idź, zabij go!
7.BRYTYJKAGdy doniesiono królowi Salomonowi, iż Joab schronił się w Namiocie Pana i znajduje się przy ołtarzu, Salomon posłał Benaję, syna Jehojady, dawszy mu taki rozkaz: Idź i zabij go.
8.POZNAŃSKADano znać królowi Salomonowi, że Joab uciekł do Namiotu Jahwe i oto znajduje się obok ołtarza. Posłał więc Salomon Benajahu, syna Jehojady, mówiąc: - Idź, zadaj mu cios [śmiertelny].
9.WARSZ.PRASKAKiedy doniesiono królowi Salomonowi, że Joab schronił się w przybytku Jahwe i trzyma się ołtarza, posłał Salomon Benajasza, syna Jojady, [do przybytku], aby go zgładził.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Kiedy więc powiadomiono króla Salomona: Joab schronił się do namiotu WIEKUISTEGO i oto znajduje się przy ołtarzu; Salomon wysłał Benajahu, syna Jehojady, z rozkazem: Idź, pchnij go mieczem!
11.EIB.BIBLIA.2016.LITKiedy królowi Salomonowi doniesiono o tym, że Joab schronił się w namiocie PANA i uchwycił się ołtarza, posłał tam Benajasza, syna Jehojady: Idź - polecił - zadaj mu cios.