« 1Krl 2:35 1 Księga Królewska 2:36 1Krl 2:37 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Posłał téż król i wezwał Semei i rzekł mu: Zbuduj sobie dom w Jeruzalem, a mieszkaj tam, a nie wynidziesz ztamtąd tam i sam.
2.GDAŃSKA.1881Potem posłał król, i przyzwał Semejego, i rzekł mu: Zbuduj sobie dom w Jeruzalemie, i mieszkaj tam, a nie wychodź stamtąd nigdzie;
3.GDAŃSKA.2017Potem król posłał po Szimejego i przyzwał go, i powiedział mu: Zbuduj sobie dom w Jerozolimie i zamieszkaj tam, i nigdy stamtąd nie wychodź.
4.CYLKOWPoczem posłał król i zawezwał Szymeę, i rzekł doń: Wybudujesz sobie dom w Jerozolimie i osiądziesz tam, nie wydalając się ztamtąd dokądbądź.
5.KRUSZYŃSKIA powstawszy król, przywołał Szymeję i rzekł do niego: "Zbuduj sobie dom w Jeruzalem i zamieszkasz w nim, a nie wyjdziesz stamtąd ani w jedną, ani w drugą stronę.
6.TYSIĄCL.WYD5Następnie król kazał wezwać Szimejego i rzekł mu: Zbuduj sobie dom w Jerozolimie. Będziesz tam mieszkał i nigdzie z niego nie będziesz wychodził.
7.BRYTYJKANastępnie posłał król po Szymejego i nakazał mu: Zbuduj sobie dom w Jeruzalemie i zamieszkaj w nim, i nie odchodź stamtąd nigdzie.
8.POZNAŃSKAKról polecił wezwać Szimiego i rzekł mu: - Zbuduj sobie dom w Jerozolimie, tam zamieszkaj i nigdzie się stamtąd nie oddalaj.
9.WARSZ.PRASKAPotem kazał król przywołać do siebie Szimeiego i wydał mu taki rozkaz: Masz sobie zbudować dom w Jerozolimie. Tam osiądziesz na stałe i nie będziesz już wędrował ani w jedną stronę, ani w drugą.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem król posłał, zawezwał Szymeję oraz do niego powiedział: Wybudujesz sobie dom w Jeruszalaim i tam osiądziesz, nigdzie się stamtąd nie oddalając.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITNastępnie król wezwał Szimejego: Zbuduj sobie dom w Jerozolimie - polecił - zamieszkaj w nim i nie odchodź od niego za daleko.