« 1Krl 20:43 1 Księga Królewska 21:1 1Krl 21:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA po tych słowiech: Była tego czasu winnica Nabotowa jezrahelskiego, jaż była w Jezrahel podle sieni Achabowy krola samarskiego.
2.WUJEK.1923A po tych słowiech, czasu onego miał winnicę Naboth Jezrahelczyk, który był w Jezrahel, podle pałacu Achab, króla Samaryjskiego.
3.GDAŃSKA.1881I stało się potem: Miał Nabot Jezreelita winnicę, która była w Jezreelu podle pałacu Achaba, króla w Samaryi.
4.GDAŃSKA.2017Po tych wydarzeniach miała miejsce taka sprawa: Nabot Jizreelita miał winnicę, która znajdowała się w Jizreel obok pałacu Achaba, króla Samarii.
5.CYLKOWZdarzyło się zaś po wymienionych wypadkach co następuje: Jezreelczyk Nabot posiadał winnicę, położoną w Jezreelu obok pałacu Ahaba, króla Samaryi.
6.KRUSZYŃSKII wydarzyła się po tych wypadkach sprawa z winnicą Nabota Izreelczyka, która znajdowała się w Izreel, obok pałacu Achaba, króla Samarii;
7.TYSIĄCL.WYD5Po tych wydarzeniach to nastąpiło. Nabot Jizreelita miał winnicę <w Jizreel> obok pałacu Achaba, króla Samarii.
8.BRYTYJKAPo tych wydarzeniach miała miejsce następująca sprawa: Jezreelczyk Nabot miał w Jezreel winnicę tuż obok pałacu Achaba, króla Samarii.
9.POZNAŃSKAPo tych wydarzeniach miało miejsce [co następuje]: Nabot Jizreelita miał winnicę w Jizreel obok pałacu Achaba, króla Samarii.
10.WARSZ.PRASKAPo tym wszystkim doszło do takiego wydarzenia: Nabot z Jizreel miał winnicę tuż koło pałacu Achaba, króla Samarii.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś po wymienionych wypadkach, zdarzyło się, co następuje. Jezreelczyk Nabot posiadał winnicę, położoną w Jezreelu, obok pałacu Ahaba, króla Szomronu.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITPo tych wydarzeniach stała się rzecz taka: Jizreelczyk Nabot miał w Jizreelu winnicę. Leżała ona obok pałacu króla Samarii Achaba.