« 1Krl 21:20 1 Księga Królewska 21:21 1Krl 21:22 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPPrzeto toć mowi Pan: „Owa toć ja przywiodę na cię złe a podetnę pośladki twe, a zbiję s Achab aż do psa i mdłego, i pośledniego s Israhela.
2.WUJEK.1923Oto ja przywiodę na cię złe, a wyżnę poślednie twoje, i wytracę z Achab mokrzącego na ścianę i zamknionego i ostatniego w Izraelu.
3.GDAŃSKA.1881Oto Ja przywiodę na cię złe, a odejmę potomki twe, i wytracę z domu Achabowego, aż do najmniejszego szczenięcia, i więźnia, i opuszczonego w Izraelu.
4.GDAŃSKA.2017Oto sprowadzę na ciebie zło i usunę twoich potomków, i wytępię z domu Achaba każdego, aż do najmniejszego szczenięcia, każdego więźnia i opuszczonego w Izraelu.
5.CYLKOWOto sprowadzę niedolę na ciebie i zetrę ślady twoje i zgładzę Ahabowi wszystko co ścianę moczy, zależnych i wolnych w Izraelu.
6.KRUSZYŃSKIOto ja sprowadzam na ciebie niedolę, wymiotę za tobą i wytępię Achabowi każde dziecię męskie i niewolnika i wolnego w Izraelu;
7.TYSIĄCL.WYD5Oto Ja sprowadzę na ciebie nieszczęście, gdyż wymiotę i wytępię z domu Achaba nawet malca, niewolnika i wolnego w Izraelu,
8.BRYTYJKAOto ja sprowadzę na ciebie nieszczęście i zetrę po tobie wszelki ślad, wytracę u Achaba męskie potomstwo oraz niewolnych i wolnych w Izraelu.
9.POZNAŃSKAOto ja przywiodę nieszczęście na ciebie, odsunę twych potomków i wytracę z [rodu] Achaba mężczyzn, niewolników i wolnych w Izraelu.
10.WARSZ.PRASKATeraz muszę sprowadzić na ciebie nieszczęście. Zmiotę cię [z powierzchni ziemi]. Wytracę wszystkich męskich potomków rodu Achaba, tak niewolników, jak i wolnych, w całym Izraelu,
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Oto sprowadzę na ciebie niedolę, zetrę twoje ślady i zgładzę Ahabowi wszystko, co moczy ścianę, zależnych i wolnych w Israelu.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITI Ja to, co złe, sprowadzę na ciebie! Zamiotę po tobie. Zgładzę u Achaba każdego mężczyznę w Izraelu, niewolnego i wolnego.