« 1Krl 22:3 1 Księga Królewska 22:4 1Krl 22:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI rzecze ku Jozafat krolowi Juda: „Podzieszli se mną ku bojowaniu do Ramot Galaat?”
2.WUJEK.1923I rzekł do Jozaphata: A pojedziesz zemną na wojnę do Ramoth Galaad?
3.GDAŃSKA.1881Przetoż rzekł do Jozafata: Pociągnieszże ze mną na wojnę przeciwko Ramot Galaad? I rzekł Jozafat do króla Izraelskiego: Jakom ja, tak i ty; jako lud mój, tak lud twój; jako konie moje, tak konie twoje.
4.GDAŃSKA.2017Zapytał więc Jehoszafata: Czy wyruszysz ze mną na wojnę do Ramot-Gilead? Jehoszafat odpowiedział królowi Izraela: Ja tak, jak i ty, mój lud tak, jak i twój lud, moje konie, jak i twoje konie.
5.CYLKOWPoczem rzekł do Jozafata: Czy wyruszysz zemną na wojnę do Ramot w Gileadzie? I odpowiedział Jozafat królowi izraelskiemu: Rozporządzaj mną jak sobą, ludem moim jak ludem twoim, końmi moimi jak końmi twoimi!
6.KRUSZYŃSKII rzekł do Jozafata: "Czy pójdziesz ze mną aby walczyć o Ramoth w Galaadzie?" Jozafat odpowiedział królowi izraelskiemu: "Jako jam jest, tako ty jesteś; jako lud mój, tako lud twój; jako konie moje, tako konie twoje".
7.TYSIĄCL.WYD5Następnie zwrócił się do Jozafata: Czy pójdziesz ze mną na wojnę o Ramot w Gileadzie? Jozafat zaś odpowiedział królowi izraelskiemu: Ja tak, jak i ty; lud mój, jak i twój lud; konie moje, jak i twoje konie.
8.BRYTYJKARzekł też do Jehoszafata: Czy ruszysz ze mną na wojnę pod Ramot Gileadzkie? Jehoszafat zaś odpowiedział królowi izraelskiemu: Ja zrobię tak jak ty, mój lud jak twój lud, a konie moje jak twoje konie.
9.POZNAŃSKAI spytał Jozafata: - Czy zechcesz wyruszyć ze mną, aby walczyć o Ramot Gilead? Jozafat odpowiedział królowi Izraela: - [Jesteśmy jednej myśli] tak ja, jak ty. Tak mój lud, jak lud twój, tak moje konie, jak twoje konie.
10.WARSZ.PRASKAI rzekł do Jozafata: Czy pójdziesz ze mną na wojnę przeciwko Ramot w Gileadzie? Rzekł na to Jozafat do króla izraelskiego: Chodzi przecież tak o mnie, jak o ciebie, to sprawa równie mojego, jak twojego ludu, tak moich, jak i twoich koni.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem powiedział do Jozafata: Czy wyruszysz ze mną na wojnę do Ramot w Gileadzie? A Jozafat odpowiedział królowi israelskiemu: Rozporządzaj mną – jak sobą, a mym ludem – jak twoim ludem, oraz moimi końmi – jak twymi końmi.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITZapytał przy tym Jehoszafata: Czy wyruszyłbyś ze mną na wojnę o Ramot Gileadzkie? A Jehoszafat odpowiedział królowi Izraela: Postąpię tak, jak ty, mój lud postąpi jak twój, a moje konie - jak twoje.