« 1Krl 5:11 1 Księga Królewska 5:12 1Krl 5:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Dał téż Pan mądrość Salomonowi, jako mu rzekł: i był pokój między Hiram i Salomonem, i uczynili obadwaj przymierze.
2.GDAŃSKA.1881A Pan dał mądrość Salomonowi, jako mu był obiecał, i był pokój między Hiramem i między Salomonem, a uczynili przymierze między sobą.
3.GDAŃSKA.2017A PAN dał Salomonowi mądrość, tak jak mu obiecał. I panował pokój między Hiramem a Salomonem, zawarli też ze sobą przymierze.
4.CYLKOW(5:26) A Wiekuisty obdarzył mądrością Salomona jako mu był przyrzekł, i był pokój między Chiramem a Salomonem, i zawarli przymierze ze sobą.
5.KRUSZYŃSKI(5:26) Bóg zaś udzielił Salomonowi mądrości, jako był mu powiedział i był pokój między Hiramem, a między Salomonem; obydwaj też zawarli przymierze.
6.TYSIĄCL.WYD5Pan bowiem obdarzył Salomona mądrością, tak jak mu przyrzekł. Utrwaliła się zatem przyjaźń między Hiramem a Salomonem, gdyż zawarli ze sobą przymierze.
7.BRYTYJKAA Pan obdarzył Salomona mądrością, jak mu obiecał. I panował pokój, między Chiramem i Salomonem; zawarli też z sobą przymierze.
8.POZNAŃSKAJahwe dał mądrość Salomonowi, tak jak mu obiecał. Między Chiramem a Salomonem panował pokój. Obydwaj zawarli z sobą przymierze.
9.WARSZ.PRASKA(5:26) A Jahwe darzył Salomona mądrością, tak jak mu to przyrzekł. Pokój panował też między Hiramem a Salomonem, gdyż zawarli oni ze sobą przymierze.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(5:26) A WIEKUISTY obdarzył Salomona mądrością, jak mu przyrzekł, i był pokój między Chiramem a Salamonem; nadto zawarli z sobą przymierze.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPAN zaś, zgodnie z obietnicą, darzył Salomona mądrością. Między Chiramem a Salomonem panował pokój. Zawarli nawet z sobą przymierze.