« 1Krl 5:13 1 Księga Królewska 5:14 1Krl 5:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I posyłał je na Liban, dziesięć tysięcy na każdy miesiąc na przemiany, tak że przez dwa miesiące byli w domiech swoich: a nad tem nakazaniem przełożonym był Adoniram.
2.GDAŃSKA.1881Które słał do Libanu po dziesięć tysięcy na każdy miesiąc, na przemiany; po miesiącu mieszkali na Libanie, a po dwa miesiące w domu swym; a Adoniram był przełożony nad tymi wybranymi.
3.GDAŃSKA.2017Co miesiąc wysyłał ich do Libanu po dziesięć tysięcy na zmianę: miesiąc przebywali w Libanie, a dwa miesiące w domu. Przełożonym tych robotników był Adoniram.
4.CYLKOW(5:28) Z tych wysyłał na Liban po dziesięć tysięcy co miesiąc naprzemian; jeden miesiąc przebywali na Libanie, a dwa u siebie w domu - Adoniram zaś zawiadywał tą pańszczyzną.
5.KRUSZYŃSKI(5:28) I wysyłał na Liban po dziesięć tysięcy miesięcznie na zmianę; przez jeden miesiąc byli na Libanie, a przez dwa miesiące u siebie. Adoniram był nad robotami przymusowymi.
6.TYSIĄCL.WYD5Wysyłał ich do Libanu co miesiąc po dziesięć tysięcy na zmianę: miesiąc byli w Libanie, a dwa miesiące w domu. Nadzorcą robotników pracujących przymusowo był Adoniram.
7.BRYTYJKAZ tych wysyłał do Libanu po dziesięć tysięcy co miesiąc na przemian; jeden miesiąc przebywali oni w Libanie, a dwa miesiące u siebie w domu. Adoniram był postawiony nad tymi, którzy byli przeznaczeni do przymusowych robót.
8.POZNAŃSKACo miesiąc na zmianę posyłał dziesięć tysięcy ludzi do Libanu. Przez miesiąc byli [oni zatrudnieni] w Libanie, a dwa miesiące przebywali w swoim domu. Adoniram był kierownikiem pracy przymusowej.
9.WARSZ.PRASKA(5:28) Wysyłał ich do Libanu, po dziesięć tysięcy co miesiąc, na zmianę: przebywali jeden miesiąc w Libanie i dwa miesiące u siebie w domu. Pieczę nad tymi robotnikami miał Adoniram.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.(5:28) Z tych wysyłał na Liban po dziesięć tysięcy, co miesiąc na przemian; jeden miesiąc przebywali na Libanie, a dwa u siebie, w domu. Owymi pańszczyźnianymi pracami zarządzał Adoniram.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITByli oni następnie wysyłani do Libanu na przemian, po dziesięć tysięcy w miesiącu: miesiąc byli w Libanie, a dwa miesiące w domu. Przymusowymi pracami kierował Adoniram.