« 2Krl 1:3 2 Księga Królewska 1:4 2Krl 1:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPPrzeto tak mowi Pan Bog, iże z tego łoża, na jemżeś legł, nie wstaniesz, ale umrzesz”. A to rzekł i szedł precz Helijasz.
2.WUJEK.1923Przetóż tak mówi Pan: Z łóżka, na któreś wstąpił, nie zstąpisz, ale śmiercią umrzesz. I poszedł Eliasz.
3.GDAŃSKA.1881Przetoż tak mówi Pan: Z łoża, na któreś się położył, nie wstaniesz, ale pewnie umrzesz. I odszedł Elijasz.
4.GDAŃSKA.2017Dlatego tak mówi PAN: Z łoża, na które się położyłeś, już nie wstaniesz, ale na pewno umrzesz. I Eliasz odszedł.
5.CYLKOWPrzeto rzecze tak Wiekuisty: Z łoża, na które wstąpiłeś, nie zejdziesz już, lecz umrzeć musisz! I poszedł Eljasz.
6.KRUSZYŃSKIPrzeto tak rzecze Bóg: Z łoża, na któreś tam wszedł, nie zejdziesz z niego, albowiem umrzesz napewno". I odszedł Eljasz.
7.TYSIĄCL.WYD5Dlatego tak mówi Pan: Z łoża, do którego wszedłeś, już nie zejdziesz, ponieważ umrzesz na pewno! I odszedł Eliasz.
8.BRYTYJKADlatego tak mówi Pan: Z łoża, na którym się położyłeś, już nie wstaniesz, gdyż na pewno umrzesz. I Eliasz odszedł,
9.POZNAŃSKADlatego tak mówi Jahwe: "Nie zejdziesz z łoża, na które wszedłeś, albowiem na pewno umrzesz". Eliasz się oddalił.
10.WARSZ.PRASKADlatego też Jahwe kazał powiedzieć: Nie podniesiesz się już z łoża, na którym cię złożono, na pewno umrzesz. Poszedł tedy Eliasz.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Dlatego tak mówi WIEKUISTY: Z łoża, na które wszedłeś – już nie zejdziesz, lecz musisz umrzeć! Więc Eliasz poszedł.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITDlatego tak mówi PAN: Z łoża, na którym leżysz, już nie wstaniesz, ale na pewno umrzesz. I Eliasz odszedł.