« 2Krl 17:18 2 Księga Królewska 17:19 2Krl 17:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPAle ani on Juda ostrzegał przykazania Pana Boga swego, ale chodził w błędziech israhelskiego luda, jeż czynił,
2.WUJEK.1923Ale ani sam Juda nie strzegł przykazania Pana, Boga swego, ale chodził w błędziech Izraelskich, które był uczynił.
3.GDAŃSKA.1881Aleć i Juda nie strzegł przykazań Pana, Boga swego; lecz chodził w ustawach Izaelskich, których naczynili.
4.GDAŃSKA.2017Ale również i Juda nie przestrzegał przykazań PANA, swego Boga, lecz postępował według nakazów, które Izrael stworzył.
5.CYLKOWAle i Judejczycy nie przestrzegali przykazań Wiekuistego, Boga swego, lecz postępowali wedle ustaw Izraelitów, które sami ułożyli.
6.KRUSZYŃSKIChociaż Juda nie strzegł przykazań Jahwe, Boga swego, lecz poszli za ustawami Izraela, jakie sobie poczynili.
7.TYSIĄCL.WYD5Również Juda nie przestrzegał poleceń Pana, Boga swego, i naśladował obyczaje, które Izrael wprowadził.
8.BRYTYJKAAle i Judejczycy nie przestrzegali przykazań Pana, Boga swego, a poszli za zwyczajami Izraela, jakie ten wprowadził.
9.POZNAŃSKAAle również Juda nie przestrzegał poleceń Jahwe, swojego Boga, i szedł za obyczajami Izraela, które [on] praktykował.
10.WARSZ.PRASKAPozostało tylko pokolenie Judy, chociaż Juda również nie przestrzegał nakazów Jahwe, swego Boga, i naśladował złe postępowanie synów Izraela.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale i Judejczycy nie przestrzegali przykazań swojego Boga, WIEKUISTEGO, lecz postępowali według ustaw Israelitów, które sami sobie ułożyli.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITLecz Judejczycy także nie przestrzegali przykazań PANA, swojego Boga, i poszli za zwyczajami przyjętymi w Izraelu.