« 2Krl 20:17 2 Księga Królewska 20:18 2Krl 20:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPAle z synow twych, jiż z ciebie wynidą, jeż ty porodzisz, będą wzięci a będą jeźcy a urzędnicy u krola bailońskiego w sieni”.
2.WUJEK.1923Ale i z synów twoich, którzy wynidą z ciebie, które zrodzisz, wezmą, i będą rzezańcami na pałacu króla Babilońskiego.
3.GDAŃSKA.1881Ale i syny twoje, którzy wynijdą z ciebie, i które spłodzisz, pobiorą, i będą komornikami na dworze króla Babilońskiego.
4.GDAŃSKA.2017Z twoich synów, którzy będą pochodzić od ciebie i których spłodzisz, zabiorą niektórych i będą eunuchami w pałacu króla Babilonu.
5.CYLKOWI z synów twoich, którzy wynijdą z ciebie, których spłodzisz, pobierze i będą podkomorzymi na dworze króla babilońskiego.
6.KRUSZYŃSKII ze synów twoich, którzy wyjdą z ciebie, których zrodzisz, będą wzięci i staną się rzezańcami w pałacu króla babilońskiego".
7.TYSIĄCL.WYD5A synowie twoi, którzy będą pochodzić od ciebie, <którym dasz życie>, zostaną zabrani i będą dworzanami w pałacu króla babilońskiego.
8.BRYTYJKAA z twoich wnuków, którzy od ciebie będą pochodzić, z ciebie zrodzonych, wybiorą niektórych, aby zostali podkomorzymi w pałacu króla babilońskiego.
9.POZNAŃSKAZabiorą spośród synów twoich, którzy od ciebie pochodzą, których zrodzisz, aby byli eunuchami w pałacu króla babilońskiego.
10.WARSZ.PRASKA[Niektórzy] zaś twoi synowie, dzieci, które ty wydałeś na świat, zostaną stąd zabrani, by służyć jako dworzanie w pałacu króla babilońskiego.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Także pobiorą z twoich synów, co z ciebie wyjdą, których spłodzisz, i będą dworzanami w pałacu króla babilońskiego.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITWezmą też niektórych spośród twoich potomków, którzy pochodzić będą od ciebie i których będziesz ojcem, i uczynią ich urzędnikami w pałacu króla Babilonu.