« 2Krl 20:19 2 Księga Królewska 20:20 2Krl 20:21 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPAle jini skutcy Ezechyjaszowi i wszytka siła jego a kako uczynił stawek a wody wiedzione i wwiodł do miasta wody, to wszytko popisano w księgach skutkow dni krolow Juda.
2.WUJEK.1923A ostatek mów Ezechyasza i wszystko męstwo jego i jako uczynił staw i rury i przywiódł wodę do miasta, aza tego nie napisano w księgach mów dni królów Judzkich?
3.GDAŃSKA.1881Ale inne sprawy Ezechyjaszowe, i wszystka moc jego, i jako uczynił sadzawkę, i rury, którymi przywiódł wodę do miasta to zapisano w kronikach o królach Judzkich.
4.GDAŃSKA.2017A pozostałe dzieje Ezechiasza, cała jego potęga i to, jak zbudował sadzawkę i kanał, którymi sprowadził wodę do miasta, czy nie są zapisane w księdze kronik królów Judy?
5.CYLKOWA co do innych spraw Chiskjasza i wszystkich czynów jego dzielnych i jak staw i wodociąg urządził, a wodę do miasta sprowadził - spisano to wszak w księdze dziejów królów judzkich,
6.KRUSZYŃSKIReszta dziejów Ezechjasza i wszystkie jego dzielne poczynania, i jak wykonał sadzawkę i wodociąg i sprowadził wodę do miasta, czyż to nie jest zapisane w księdze Kronik królów judzkich?
7.TYSIĄCL.WYD5A czyż pozostałe dzieje Ezechiasza, cała jego dzielność i to, jak zbudował sadzawkę i wodociąg oraz sprowadził wodę do miasta - nie są opisane w Księdze Kronik Królów Judy?
8.BRYTYJKAPozostałe zaś sprawy Hiskiasza i cała jego potęga, i to, że zbudował zbiornik na wodę i wodociąg i że doprowadził wodę do miasta, zapisane jest w Księdze Dziejów Królów Judzkich.
9.POZNAŃSKAReszta dziejów Ezechiasza, całe jego męstwo, [to] że zrobił sadzawkę i kanał oraz że sprowadził wodę do Miasta, czyż te [sprawy] nie są opisane w Księdze Kronik Królów Judy?
10.WARSZ.PRASKAPozostałe dzieje Ezechiasza, wszystkie jego dokonania i jego męstwo – zwłaszcza zaś to, jak zbudował zbiornik na wodę i doprowadził wodę do miasta – wszystko to jest opisane w Księdze Kronik Królów Judzkich.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A co do innych spraw Chiskjasza oraz wszystkich jego dzielnych czynów, w tym jak urządził staw, wodociąg oraz sprowadził do miasta wodę – to zostało spisane w Księdze Dziejów Królów Judzkich.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITPozostałe sprawy Hiskiasza wraz z całym jego męstwem, to, że zbudował staw na wodę oraz kanał, jak również to, że doprowadził wodę do miasta, zostało opisane w zwoju Dziejów królów Judy.