« 2Krl 24:3 2 Księga Królewska 24:4 2Krl 24:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPa prze krew niewinną, jąż przelał, a napełnił Jerusalem krwią niewinnych, a prze tę rzecz nie chciał się Pan slutować.
2.WUJEK.1923I dla krwie niewinnéj, którą wjdał i napełnił Jeruzalem krwią niewinnych: i dla téj rzeczy nie chciał się Pan dać ubłagać.
3.GDAŃSKA.1881I dla krwi niewinnej, którą wylewał, i napełnił Jeruzalem krwią niewinną, czego mu nie chciał Pan odpuścić.
4.GDAŃSKA.2017A także za krew niewinną, którą przelał, bo napełnił Jerozolimę krwią niewinną, czego PAN nie chciał przebaczyć.
5.CYLKOWNadto dla krwi niewinnej, którą wylał - że napełnił Jerozolimę krwią niewinną - tego nie chciał Wiekuisty odpuścić!
6.KRUSZYŃSKIrównież za krew niewinną, jaką wylewając, napełnił Jeruzalem krwią niewinną. Bóg nie chciał odpuścić.
7.TYSIĄCL.WYD5A także skutkiem krwi niewinnej, którą wylał, topiąc Jerozolimę w niewinnej krwi, Pan już nie chciał przebaczyć.
8.BRYTYJKAA także za krew niewinną, którą przelał, napełniając Jeruzalem niewinną krwią; toteż Pan nie chciał odpuścić.
9.POZNAŃSKAa także za krew niewinną, którą przelał i napełnił Jerozolimę krwią niewinną. Jahwe więc nie chciał przebaczyć.
10.WARSZ.PRASKAi ze względu na krew niewinną, która – przelana z winy Manassesa – spływała po całej Jerozolimie. To dlatego Jahwe nie dał się przebłagać.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nadto z powodu niewinnej krwi, którą wylał i tą niewinną krwią napełnił Jeruszalaim – tego WIEKUISTY nie chciał odpuścić!
12.EIB.BIBLIA.2016.LITw tym za krew niewinną, którą przelał i którą napełnił Jerozolimę. PAN nie chciał im już przebaczyć.