« 2Krl 5:27 2 Księga Królewska 6:1 2Krl 6:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekli synowie proroccy do Elizeusza: Oto miejsce, na którem mieszkamy przed tobą, ciasne jest na nas.
2.GDAŃSKA.1881I rzekli synowie proroccy do Elizeusza: Oto miejsce, na którem mieszkamy przed tobą, ciasne jest dla nas.
3.GDAŃSKA.2017I synowie proroków powiedzieli do Elizeusza: Oto miejsce, w którym mieszkamy wraz z tobą, jest zbyt ciasne dla nas.
4.CYLKOWI rzekli wychowańcy proroccy do Eliszy: Oto jest teraz miejsce, w którem siedzimy przed tobą, zbyt szczupłe dla nas.
5.KRUSZYŃSKISynowie proroccy rzekli do Elizeusza: "Oto miejsce, gdzie mieszkamy przy tobie, jest dla nas za ciasne.
6.TYSIĄCL.WYD5Synowie proroccy powiedzieli do Elizeusza: Oto miejsce, w którym z tobą mieszkamy, jest za ciasne dla nas.
7.BRYTYJKAPewnego razu rzekli uczniowie proroccy do Elizeusza: To miejsce, gdzie przy tobie mieszkamy, jest dla nas za ciasne.
8.POZNAŃSKASynowie proroków rzekli do Elizeusza: - Oto miejsce, na którym my wraz z tobą mieszkamy, jest zbyt ciasne dla nas.
9.WARSZ.PRASKAUczniowie proroków powiedzieli do Elizeusza: Okazuje się, że miejsce, na którym zbieramy się wokół ciebie, jest dla nas za małe.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś wychowankowie proroccy powiedzieli do Eliszy: Oto zbyt szczupłe jest dla nas miejsce, w którym teraz przed tobą siedzimy.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPewnego razu uczniowie proroccy powiedzieli do Elizeusza: Zauważ, prosimy, że miejsce, gdzie spotykamy się z tobą, jest dla nas za ciasne.