« 2Krl 6:9 2 Księga Królewska 6:10 2Krl 6:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Posłał tedy król Izraelski na miejsce, które mu powiedział mąż Boży, i ubieżał je i ostrzegł się tam nie raz ani dwa.
2.GDAŃSKA.1881Przetoż posłał król Izraelski na ono miejsce, o którem mu był powiedział mąż Boży, i przestrzegł go, aby się go chronił, nie raz ani dwa.
3.GDAŃSKA.2017Posłał więc król Izraela na to miejsce, o którym mu powiedział mąż Boży, ostrzegając go, i król uratował się nie raz i nie dwa.
4.CYLKOWPoczem posyłał król izraelski do tego miejsca, które mu mąż Boży oznaczył. I tak ostrzegał go wciąż, a miał się na ostrożności na tem miejscu, a działo się to nie raz tylko i nie dwa razy.
5.KRUSZYŃSKITedy posłał król izraelski na owo miejsce, o którym mówił mu mąż Boży, i strzegł się, będąc ostrożnym nie jeden, nie dwa razy.
6.TYSIĄCL.WYD5Król izraelski posyłał [zwiadowcę] na to miejsce, które mąż Boży wskazywał mu wyraźnie, by tam był na czatach, i to wielokrotnie.
7.BRYTYJKAPosyłał więc król izraelski na to miejsce, o którym mu oznajmiał mąż Boży ostrzegając go, nie raz i nie dwa i miał się tam na baczności.
8.POZNAŃSKAKról izraelski posłał [zwiadowcę] na to miejsce, o którym mówił mu mąż Boży, ostrzegając go i działał tam ostrożnie nie raz nie dwa.
9.WARSZ.PRASKAPosłał tedy król izraelski swoich ludzi na miejsce wskazane przez męża Bożego, nakazując im, żeby się tam mieli ciągle na baczności.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Lecz król israelski posyłał do tego miejsca, które mu oznaczył mąż Boży. Zatem go wciąż ostrzegał, by w tym miejscu miał się na baczności; i działo się to nie tylko raz, i nie dwa razy.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITKról Izraela sprawdzał miejsca wskazane przez męża Bożego i wielokrotnie zdołał uniknąć niebezpieczeństwa.