« 2Krl 6:19 2 Księga Królewska 6:20 2Krl 6:21 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A gdy weszli do Samaryi, rzekł Elizeusz: Panie, otwórz oczy tych, aby przejrzeli. I otworzył Pan oczy ich i ujrzeli, że byli w pośrodku Samaryi.
2.GDAŃSKA.1881A gdy weszli do Samaryi, rzekł Elizeusz: O Panie, otwórz oczy tych, aby przejrzeli. I otworzył Pan oczy ich, i widzieli, że byli w pośród Samaryi.
3.GDAŃSKA.2017A gdy weszli do Samarii, Elizeusz powiedział: PANIE, otwórz im oczy, aby przejrzeli. PAN otworzył im oczy i zobaczyli, że w środku Samarii.
4.CYLKOWGdy tedy przybyli do Samaryi, rzekł Elisza: O Wiekuisty, otwórz oczy tym, aby przejrzeli! I otworzył oczy ich, a oto ujrzeli się w pośrodku Samaryi.
5.KRUSZYŃSKIGdy weszli do Samarii, rzekł Elizeusz: "Boże, otwórz oczy tych, aby ujrzeli!" I otworzył Bóg ich oczy i oto ujrzeli, że są w pośrodku Samarii.
6.TYSIĄCL.WYD5Kiedy weszli do Samarii, Elizeusz powiedział: Panie! Otwórz im oczy, aby widzieli. Pan otworzył im oczy i zobaczyli, że są właśnie pośrodku Samarii.
7.BRYTYJKAGdy zaś weszli do Samarii, Elizeusz rzekł: Panie, otwórz ich oczy, niech widzą! Wtedy Pan otworzył ich oczy i ujrzeli, że są w samym środku Samarii.
8.POZNAŃSKAGdy weszli do Samarii, Elizeusz rzekł: - Jahwe, otwórz ich oczy, aby zobaczyli. Jahwe otworzył ich oczy i oto ujrzeli, że są w środku Samarii.
9.WARSZ.PRASKAKiedy zaś przyszli do Samarii, Elizeusz powiedział: Jahwe, otwórz oczy tym ludziom, żeby dobrze widzieli! I otworzył Jahwe ich oczy, i zobaczyli, że oto są w samym środku Samarii.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy przybyli do Szomronu, Elisza powiedział: O, WIEKUISTY! Otwórz im oczy, aby przejrzeli! Zatem otworzył im oczy, i oto się ujrzeli pośrodku Szomronu.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITKiedy zaś weszli do Samarii, Elizeusz powiedział: PANIE, otwórz ich oczy i niech przejrzą! I PAN otworzył ich oczy. Zobaczyli, że są w środku Samarii!