« 2Krl 6:29 2 Księga Królewska 6:30 2Krl 6:31 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Co gdy król usłyszał, rozdarł szaty swoje i szedł po murze: i widział wszystek lud włosienicę, którą odziany był na ciele od spodku.
2.GDAŃSKA.1881A gdy król usłyszał słowa onej niewiasty, rozdarł odzienie swe; a gdy się przechodził po murze, widział lud, że wór był na ciele jego od spodku.
3.GDAŃSKA.2017A gdy król usłyszał słowa tej kobiety, rozdarł swoje szaty. I kiedy przechodził po murze, lud zobaczył, że pod spodem nosił wór na swoim ciele.
4.CYLKOWGdy tedy usłyszał król słowa onej kobiety, rozdarł szaty swe, podczas gdy po murze się przechadzał; a wówczas zobaczył lud, że nosił włosiennicę pod niemi na ciele swojem.
5.KRUSZYŃSKIGdy król usłyszał słowa tej niewiasty, rozdarł szaty swoje, przechodząc po murze; i widział lud, a oto wór pokutny był na jego ciele pod ubraniem.
6.TYSIĄCL.WYD5Kiedy król usłyszał słowa kobiety, rozdarł swoje szaty. Gdy zaś przechadzał się po murze, lud widział, że pod spodem nosił wór na swoim ciele.
7.BRYTYJKAGdy król usłyszał słowa tej kobiety, rozdarł swoje szaty, a ponieważ przechodził po murze miejskim, lud zobaczył, że pod spodem na ciele miał wór pokutny.
8.POZNAŃSKAGdy król usłyszał słowa kobiety, rozdarł swoje szaty - obchodził on mury i lud zauważył, że oto pod spodem [nosi] wór na swoim ciele
9.WARSZ.PRASKAUsłyszawszy to, co powiedziała kobieta, król rozdarł swoje szaty. Gdy król obchodził mury, ludzie widzieli, że miał on na sobie pod wierzchnią szatą wór pokutny.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy podczas przechadzki po murze król usłyszał słowa tej kobiety rozdarł swoje szaty, i wtedy lud zobaczył, że na swym ciele nosił pod nimi włosiennicę.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy król usłyszał słowa tej kobiety, rozdarł swoje szaty, a ponieważ szedł po murze miasta, lud zauważył, że miał pod spodem, na ciele, włosiennicę.