« 2Krl 9:33 2 Księga Królewska 9:34 2Krl 9:35 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A gdy wszedł, żeby jadł i pił, rzekł: Idźcie a oglądajcie przeklętą onę, a pogrzebcie ją; bo jest córka królewska.
2.GDAŃSKA.1881A gdy tam wszedł, jadł i pił, i rzekł: Obaczcie proszę onę przeklętą, a pogrzebcie ją; boć córką królewską jest.
3.GDAŃSKA.2017A gdy tam wszedł, najadł się i napił, potem powiedział: Zajmijcie się teraz tą przeklętą i pogrzebcie ją. Jest bowiem córką króla.
4.CYLKOWOn zaś wszedł, jadł i pił, poczem rzekł: Obejrzcie się też za tą przeklętą i pochowajcie ją, gdyż córką królewską jest.
5.KRUSZYŃSKIGdy wszedł, jadł i pił, po czym rzekł: "Zobaczcie, proszę, tę przeklętą i pogrzebcie ją, wszak była ona córką królewską!"
6.TYSIĄCL.WYD5Następnie wszedł, a kiedy najadł się i napił, powiedział: Zajmijcie się tą przeklętą i pochowajcie ją, ponieważ jest córką króla.
7.BRYTYJKAOn zaś wszedł, a najadłszy i napiwszy się powiedział: Rozejrzyjcie się za tą przeklętą i pochowajcie ją, wszak to córka królewska.
8.POZNAŃSKAWszedł, jadł i pił [a potem] rzekł: - Zajmijcie się - proszę - tą przeklętą i pogrzebcie ją, bo jest córką królewską.
9.WARSZ.PRASKAPotem, wszedłszy do środka, jadł i pił, a w końcu powiedział: Idźcie, weźcie tę wiedźmę i pochowajcie ją, bo to jednak córka królewska.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś on wszedł, jadł i pił, po czym powiedział: Rozejrzyjcie się za tą przeklętą oraz ją pochowajcie, ponieważ jest córką królewską.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITJehu natomiast wszedł, najadł się i napił, a potem zarządził: Zajmijcie się tą przeklętą! Pochowajcie ją. Ostatecznie to córka królewska.