« 1Krn 1:45 1 Księga Kronik 1:46 1Krn 1:47 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Umarł téż i Husam, a królował miasto niego Adad, syn Badad, który poraził Madyan w ziemi Moab: a imię miasta jego Awith.
2.GDAŃSKA.1881A gdy umarł Chusam, królował miasto niego Hadad, syn Badadowy, który poraził Madyjańczyków na polu Moabskiem; a imię miasta jego Hawid.
3.GDAŃSKA.2017A gdy Chuszam umarł, królował w jego miejsce Hadad, syn Bedada, który pobił Midianitów na polu Moabu. A jego miasto nazywało się Awit.
4.KRUSZYŃSKIUmarł Huszam i królował zamiast niego Hadad, syn Badada, który pobił Midianitów na polu Moabu; miasto jego nazywało się Awit.
5.TYSIĄCL.WYD5Umarł Chuszam i w jego miejsce królował Hadad, syn Bedada, który poraził Madianitów na polach Moabu, a nazwa miasta jego Awit.
6.BRYTYJKAGdy zaś umarł Chuszan, objął po nim władzę królewską Hadad, syn Bedada, który pobił Midiańczyków na Polu Moabskim; miasto zaś jego nazywało się Awwit.
7.POZNAŃSKAPo śmierci Chuszama panował po nim Hadad, syn Bedada, który pokonał Midianitów na polach Moabu, a miasto jego nazywało się Awit.
8.WARSZ.PRASKAGdy Chuszam umarł, władzę po nim objął Hadad, syn Bedada, tego, który pokonał Madianitów na równinach Moabu. Siedzibą jego było miasto Awit.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I Chuszam umarł, a zamiast niego panował Hadad, syn Bedada, który poraził Midjanitów na błoniach Moabu; a nazwa jego miasta to Awith.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy umarł Chuszam, władzę po nim przejął Hadad, syn Bedada, który był pogromcą Midianitów na Polu Moabskim, a jego miasto nazywało się Awit.