« 1Krn 1:49 1 Księga Kronik 1:50 1Krn 1:51 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Ale i ten umarł, i królował miasto niego Adad, którego miasta imię było Phau, a żonę jego zwano Meetabel, córka Metred, córki Mezaab.
2.GDAŃSKA.1881A gdy umarł Balanan, królował miasto niego Hadar; a imię miasta jego Pehu, imię też żony jego Mehetabel, córka Matredy, córki Mezaabowej.
3.GDAŃSKA.2017A gdy Baalchanan umarł, królował w jego miejsce Hadad. Jego miasto nazywało się Pai, a jego żona miała na imię Mehetabel, była to córka Matredy, córki Mezahaba.
4.KRUSZYŃSKIUmarł Baal-Hanan i królował zamiast niego Hadad; jego miasto nazywało się Paji, imię zaś jego żony było Mehetabel, córka Matreda, córka Mezahaba.
5.TYSIĄCL.WYD5Umarł Baal-Chanan i w jego miejsce królował Hadad, a nazwa miasta jego Pai, imię zaś jego żony Mehetabeel, córki Matredy, córki Mezahaba.
6.BRYTYJKAGdy zaś umarł Baal-Chanan, objął po nim władzę królewską Hadad, a miasto jego nazywało się Pai, żona zaś Mehetabel, córka Matredy, córki Mezahaba.
7.POZNAŃSKAPo śmierci Baal-Chanana panował po nim Hadad. Miasto jego nazywało się Pei, a żona jego miała na imię Mehetabel. Była ona córką Matredy, a wnuczką Mezahaba.
8.WARSZ.PRASKAKiedy umarł Baal–Chanan, władzę po nim objął Hadad. Jego siedzibą było miasto Pai. Miał on żonę Mehetabeel, która była córką Matredy, córki Mezahaba.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Umarł też Baal–Chanan, a zamiast niego panował Hadar; zaś nazwa jego miasta to Pan; a imię jego żony to Mehetabel, córka Matedy, córka Me–Zahaba.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy umarł Baal-Chanan, władzę po nim przejął Hadad, a jego miasto nazywało się Pai. Jego żona miała na imię Mehetabel i była córką Matred, która była córką Me-Zahaba.