« 1Krn 23:16 1 Księga Kronik 23:17 1Krn 23:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI byli synowie takież Eleazarowi: Roboja pirwy i nie miał Elijazar jinich synow. Ale synowie Robojaszowi rozpłodzili się barzo.
2.WUJEK.1923A synowie Eliezerowi byli: Rohobia pierwszy: i nie miał Eliezer innych synów; ale synowie Rohobia rozmnożyli się wielce.
3.GDAŃSKA.1881A synowie Eliezerowi byli Rechabijasz pierwszy. I nie miał Eliezer synów innych; ale synowie Rechabijaszowi rozmnożyli się bardzo.
4.GDAŃSKA.2017Synowie Eliezera: pierwszy Rechabiasz. Eliezer nie miał innych synów, ale synowie Rechabiasza bardzo się rozmnożyli.
5.KRUSZYŃSKISynami Eliezera byli: Rehabija przełożony; Eliezer nie miał innych synów, lecz synowie Rehabiji byli bardzo liczni.
6.TYSIĄCL.WYD5Synami Eliezera byli: pierwszy Rechabiasz; Eliezer nie miał wprawdzie innych synów, lecz synowie Rechabiasza byli bardzo liczni.
7.BRYTYJKASynowie zaś Eliezera to: pierwszy Rechabiasz; choć innych synów Eliezer nie miał, to jednak synowie Rechabiasza byli nader liczni.
8.POZNAŃSKASynem Eliezera był pierworodny Rechabja; innych synów Eliezer nie miał. Synowie jednak Rechabji rozmnożyli się bardzo.
9.WARSZ.PRASKASynem Eliezera był Rechabiasz, przywódca rodu. Eliezer nie miał innych synów, lecz Rechabiasz miał synów bardzo wielu.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A pierwszym synem Eliezera był Rechabiasz. Eliezer nie miał innych synów; ale bardzo się rozmnożyli synowie Rechabiasza.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITSynami Eliezera byli: Rechabiasz, naczelnik; choć Eliezer nie miał innych synów, synowie Rechabiasza mieli ich bardzo wielu.