« 1Krn 23:4 1 Księga Kronik 23:5 1Krn 23:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA wrotnych cztyrzy tysiące a tylkież śpiewakow śpiewając Panu na gęślach a na organiech, jeż uczynił Dawid ku śpiewaniu.
2.WUJEK.1923A odźwiernych cztery tysiące, i także wiele muzyków, grających Panu na instrumenciech, które był nasprawiał ku graniu.
3.GDAŃSKA.1881Nadto cztery tysiące odźwiernych, i cztery tysiące chwalących Pana na instrumentach, których nasprawiał Dawid ku chwaleniu Boga.
4.GDAŃSKA.2017Ponadto – cztery tysiące odźwiernych i cztery tysiące chwalących PANA na instrumentach, które sporządziłem – powiedział Dawid – ku uwielbieniu Boga.
5.KRUSZYŃSKICztery tysiące będzie oddźwiernych, a cztery tysiące będzie wychwalało Boga na instrumentach, które sprawiłem w celu wychwalania".
6.TYSIĄCL.WYD5Odźwiernych było cztery tysiące, a cztery tysiące wychwalało Pana na instrumentach, które [Dawid] sprawił w tym celu.
7.BRYTYJKACztery tysiące na odźwiernych, a cztery tysiące na chórzystów dla Pana, przy wtórze instrumentów, które kazał sporządzić w celu śpiewania hymnów pochwalnych.
8.POZNAŃSKA[Prócz tego] 4000. odźwiernych i 4000. tych, co wysławiali Jahwe na instrumentach, które [Dawid] na ten cel przy gotował.
9.WARSZ.PRASKAodźwiernych niech będą cztery tysiące i cztery tysiące niech śpiewa na cześć Jahwe, grając na instrumentach, które po to nabyłem.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nadto cztery tysiące odźwiernych i cztery tysiące chwalących WIEKUISTEGO na instrumentach, które wyprodukował do chwalenia.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITna odźwiernych cztery tysiące i cztery tysiące na wielbiących PANA przy wtórze instrumentów, które [według słów Dawida] kazał on sporządzić w tym celu.