« 1Krn 29:29 1 Księga Kronik 29:30 2Krn 1:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I wszystkiego królowania jego i męstwa i czasów, które przeszły za niego, tak w Izraelu, jako i we wszech królestwach ziemskich.
2.GDAŃSKA.1881Ze wszystkiem królowaniem jego, i możnością jego, i z czasami, które za niego i za Izraela, i za wszystkich królestw ziemskich przeszły.
3.GDAŃSKA.2017Wraz z całym jego panowaniem, jego potęgą i wydarzeniami, które dotyczyły jego, Izraela i wszystkich królestw tej ziemi.
4.KRUSZYŃSKIwraz z całym królestwem jego, tudzież z jego przedsięwzięciami i zmianami, jakie przeszły nad nim, nad Izraelem i nad wszystkimi królestwami krajów.
5.TYSIĄCL.WYD5wraz z całym królowaniem jego, potęgą i tym wszystkim, co się działo z nim, z Izraelem i z królestwami wszystkich krajów.
6.BRYTYJKAWraz z całym jego królowaniem, jego potęgą i wydarzeniami, jakie miały miejsce zarówno u niego samego, jak w Izraelu, jak we wszystkich królestwach świata.
7.POZNAŃSKAwraz z całym jego panowaniem, potęgą i wydarzeniami, które dotyczyły jego, Izraela i wszystkich królestw ziemi.
8.WARSZ.PRASKATam jest opisane całe jego królowanie, wszystkie osiągnięcia i niepowodzenia, jakie spotkały zarówno jego, jak i cały Izrael oraz wszystkie ówczesne królestwa.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.z całym jego królowaniem, jego siłą oraz czasami, które za nim, za Israelem, oraz przeszły dla wszystkich ziemskich królestw.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITZostało tam opisane jego panowanie, jego potęga i czasy, w których toczyły się dzieje Izraela oraz innych królestw na ziemi.