« 2Krn 1:5 2 Księga Kronik 1:6 2Krn 1:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I przystąpił Salomon do ołtarza miedzianego przed przybytkiem przymierza Pańskiego i ofiarował na nim tysiąc ofiar.
2.GDAŃSKA.1881I przystąpił tam Salomon do ołtarza miedzianego, który był przed namiotem zgromadzenia i ofiarował na nim ofiar palonych tysiąc.
3.GDAŃSKA.2017I Salomon przystąpił przed PANEM do ołtarza z brązu, który był przed Namiotem Zgromadzenia, i złożył na nim tysiąc ofiar całopalnych.
4.KRUSZYŃSKIA udawszy się tam Salomon, na ołtarzu miedzianym przed Jahwe, który się znajdował przed namiotem zgromadzenia, złożył tysiąc ofiar całopalnych.
5.TYSIĄCL.WYD5Wszedł tam Salomon przed oblicze Pana na ów ołtarz z brązu, który należy do Namiotu Spotkania, i kazał złożyć na nim tysiąc ofiar całopalnych.
6.BRYTYJKAWstąpił tam tedy Salomon przed Pana przed spiżowy ołtarz należący do Namiotu Zgromadzenia, i złożył na nim tysiąc ofiar całopalnych.
7.POZNAŃSKAPrzystąpił tedy Salomon wobec Jahwe do ołtarza spiżowego, który był przed Namiotem Zjednoczenia, i złożył tysiąc ofiar całopalnych.
8.WARSZ.PRASKATam też, na ołtarzu brązowym, który wznosił się przed Jahwe w pobliżu Namiotu Spotkania, złożył Salomon pewnego razu tysiąc ofiar całopalnych.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wtedy Salomon podszedł do miedzianego ołtarza WIEKUISTEGO, który był przed Namiotem Zgromadzenia i ofiarował na nim tysiąc całopaleń.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzystąpił zatem do brązowego ołtarza stojącego przed PANEM, przed namiotem spotkania, i złożył na nim cielca w ofierze całopalnej.