« 2Krn 16:9 2 Księga Kronik 16:10 2Krn 16:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rozgniewany Asa na widzącego kazał go wsadzić do więzienia; bo się był o to bardzo rozgniewał: i pobił nie mało ludu na on czas.
2.GDAŃSKA.1881Tedy Aza rozgniewawszy się na widzącego, podał go do więzienia; bo się był nań o to rozgniewał; i utrapił Aza niektórych z ludu onego czasu.
3.GDAŃSKA.2017Wtedy Asa rozgniewał się na widzącego i wtrącił go do więzienia, bo był tym wzburzony. W tym czasie Asa uciskał także niektórych z ludu.
4.KRUSZYŃSKIAsa rozgniewał się na widzącego i kazał go wtrącić do więzienia, gdyż z powodu tego zapłonął przeciwko niemu gniewem. W tymże czasie Asa uciskał niektórych z ludu.
5.TYSIĄCL.WYD5Rozgniewał się wtedy Asa na "Widzącego" i wtrącił go do więzienia, ponieważ jego słowa doprowadziły go do gniewu. Uciskał też Asa w tym czasie niektórych z ludu.
6.BRYTYJKAWtedy Asa rozgniewał się na jasnowidza i kazał go wtrącić do więzienia, gdyż ogarnęła go z tego powodu wściekłość. W tym czasie także niektórym z ludu zadał Asa gwałt.
7.POZNAŃSKAWówczas Asa, uniesiony gniewem na "widzącego", kazał go wtrącić do więzienia, wzburzyło go bowiem to wszystko. W tym czasie Asa prześladował niektórych spośród ludu.
8.WARSZ.PRASKAAsa rozgniewał się na „widzącego” i kazał go wtrącić do więzienia. Był bowiem bardzo niezadowolony z tego, co mu [Chanani] powiedział. I zaczął też Asa uciskać niektórych spośród swojego ludu.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wtedy Asa rozgniewał się na widzącego i dał go do więzienia, bowiem przez niego wpadł w wściekłość. Owego czasu Asa uciskał niektórych z ludu.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy Asa rozgniewał się na jasnowidza i rozkazał zakuć go w dyby. Rozzłościł się bowiem na niego w tej sprawie. W tym czasie Asa pognębił także innych spośród ludu.