« 2Krn 21:14 2 Księga Kronik 21:15 2Krn 21:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA ty będziesz niemocen przezłą niemocą twego brzucha, tak aż z ciebie wypłyną twa trzewa z nienagła po wsze dni.
2.WUJEK.1923A ty zachorzejesz złą niemocą wnętrza twego, aż wynidą trzewa twoje pomału na każdy dzień.
3.GDAŃSKA.1881Na cię też przyjdą niemocy wielkie, boleść wnętrza twego, aż wypłyną trzewa twoje dla boleści dzień ode dnia cięższej.
4.GDAŃSKA.2017Na ciebie też przyjdzie ciężka choroba, choroba wnętrzności, aż z powodu choroby dzień za dniem będą wypływać twoje wnętrzności.
5.KRUSZYŃSKIi ty będziesz dotknięty wielu chorobami, chorobą wnętrzności twoich, aż wypłyną trzewia twoje od choroby z dnia na dzień sroższej".
6.TYSIĄCL.WYD5Ciebie zaś samego dotknie ciężkimi chorobami, chorobą wnętrzności. W końcu z powodu tej choroby w ciągu dwu lat wyjdą ci wnętrzności.
7.BRYTYJKATy sam zaś zachorujesz ciężko na chorobę jelit, tak iż po pewnym czasie od tej choroby wyjdą z ciebie wnętrzności.
8.POZNAŃSKANa ciebie też ześle ciężką chorobę, chorobę wnętrzności, tak że na skutek tej choroby przez wiele dni wypływać będą twoje wnętrzności.
9.WARSZ.PRASKATy zaś sam zapadniesz na różne choroby wnętrzności. Po wielu dniach dokuczliwych cierpień wypłyną z ciebie wnętrzności wśród wielkiego bólu.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Przyjdą też na ciebie wielkie choroby i boleść twojego wnętrza, aż z powodu boleści, dzień za dniem, wyjdą twoje wnętrzności.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITTy sam natomiast zapadniesz na bardzo ciężką chorobę jelit i z powodu tej choroby, po pewnym czasie, zaczną wychodzić z ciebie wnętrzności.