« 2Krn 5:7 2 Księga Kronik 5:8 2Krn 5:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Tak iż Cherubim rozciągali skrzydła swe nad miejscem, na którem była postawiona skrzynia, i samę skrzynię okrywali z drążkami jéj.
2.GDAŃSKA.1881Albowiem Cherubinowie mieli rozciągnione skrzydła nad miejscem skrzyni, i okrywali Cherubinowie skrzynię, i drążki jej z wierzchu.
3.GDAŃSKA.2017Cherubiny miały bowiem rozpostarte skrzydła nad miejscem położenia arki i okrywały od góry arkę i jej drążki.
4.KRUSZYŃSKIcherubiny rozciągały skrzydła nad miejscem arki i zakrywały cherubiny od góry arkę, oraz jej drążki.
5.TYSIĄCL.WYD5a cheruby miały tak rozpostarte skrzydła nad miejscem zajmowanym przez arkę, że okrywały arkę i jej drążki z wierzchu.
6.BRYTYJKACheruby zaś rozpościerały swoje skrzydła nad miejscem Skrzyni, tak iż cheruby przykrywały Skrzynię wraz z jej drążkami z góry.
7.POZNAŃSKACheruby bowiem rozpościerały skrzydła nad miejscem Arki i nakrywały z góry Arkę oraz jej drążki.
8.WARSZ.PRASKACheruby miały skrzydła rozpostarte nad miejscem przeznaczonym dla arki i okrywały nimi zarówno arkę, jak i drążki do jej przenoszenia.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.bowiem cherubini mieli rozciągnięte skrzydła nad miejscem Skrzyni i cherubini okrywali Skrzynię oraz z wierzchu jej drążki.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITCheruby rozpościerały skrzydła nad tym miejscem i okrywały zarówno samą skrzynię, jak i jej drążki.