« 2Krn 5:8 2 Księga Kronik 5:9 2Krn 5:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A drążków, na których noszono skrzynię, iż przydłuższem były końce, widać było przed wyrocznicą: a jeźli kto maluczko był zewnątrz, widzieć ich nie mógł. Była tedy tam skrzynia aż do dnia tego.
2.GDAŃSKA.1881I powyciągali one drążki, tak że końce ich było widać z skrzyni na przodku świątnicy; ale ich nie widać było zewnątrz, i tamże zostały aż do dnia tego.
3.GDAŃSKA.2017I powyciągali drążki, tak że ich końce było widać z arki przed Miejscem Najświętszym, ale nie były widoczne na zewnątrz. I są tam aż do dziś.
4.KRUSZYŃSKIDrążki tak wystawały, że końce drążków wystające z arki były widziane ze świątyni, nie były jednak widziane od zewnątrz. I tak pozostała tam aż do tego dnia.
5.TYSIĄCL.WYD5Drążki te były tak długie, że ich końce były widoczne przed sanktuarium spoza arki, z zewnątrz jednak nie były widoczne. Pozostają one tam aż do dnia dzisiejszego.
6.BRYTYJKAA drążki te były tak długie, że końce drążków było widać sprzed tylnej komnaty, z zewnątrz jednak były niewidoczne. Są tam do dziś dnia.
7.POZNAŃSKAOwe drążki były tak długie, że końce ich widać było z miejsca Świętego przed miejscem Najświętszym, ale z zewnątrz nie były widoczne. Pozostają tam aż po dzień dzisiejszy.
8.WARSZ.PRASKADrążki były tak długie, że ich końce wystawały poza Święte Świętych; z zewnątrz jednak nie było ich widać. Pozostają tam aż do dnia dzisiejszego.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I wyciągnęli te drążki tak, że same końce, bardziej niż Skrzynia, były widoczne na powierzchni Najświętszego miejsca; ale nie było ich widać z zewnątrz. I tam zostały aż do tego dnia.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITDrążki te były tak długie, że ich końce widać było sprzed części wewnętrznej, choć nie były one widoczne z zewnątrz - i są tam do dnia dzisiejszego.