« 2Krn 9:15 2 Księga Kronik 9:16 2Krn 9:17 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Ktemu trzysta puklerzów złotych z trzechset czerwonych złotych, którymi powłaczano każdy puklerz, i schował je król w zbrojowni, która była osadzona gajem.
2.GDAŃSKA.1881Przytem trzysta puklerzy ze złota ciągnionego, trzysta syklów złotych wychodziło na każdy puklerz, które schował król w dom lasu Libanowego.
3.GDAŃSKA.2017Wykonał także trzysta puklerzy z kutego złota. Na każdy puklerz wychodziło trzysta syklów złota. I król umieścił je w domu lasu Libanu.
4.KRUSZYŃSKII trzysta puklerzy ze złota ciągnionego, trzysta syklów złota wychodziło na jeden puklerz; król umieścił je w domu Lasu Libanu,
5.TYSIĄCL.WYD5Ponadto trzysta puklerzy z kutego złota; na każdy puklerz wychodziło trzysta syklów złota. Umieścił je król w "Domu Lasu Libanu".
6.BRYTYJKAPoza tym trzysta puklerzy z kutego złota, a na jeden puklerz wychodziło trzysta sykli złota; i złożył je król w leśnym pałacu libańskim.
7.POZNAŃSKAPrócz tego trzysta puklerzy również ze złota kutego, przy czym zużyto na każdy puklerz trzysta [syklów] złota; umieścił je król w Domu Lasu Libanu.
8.WARSZ.PRASKAPonadto trzysta małych tarcz, z których każda ważyła trzysta sykli kutego złota. Wszystkie tarcze polecił król złożyć w Domu Lasu Libańskiego.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nadto trzysta puklerzy z kutego złota; trzysta złotych szekli wychodziło na każdy puklerz; i król je złożył w domu Lasu Libańskiego.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITKazał też sporządzić trzysta puklerzy z kutego złota. Na jeden puklerz wychodziło trzysta sykli. Król złożył to wszystko w pałacu cedrowym.